Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kas Eesti Ekspress teeb “kehvade valikutega” Kaja Kallasele suhtekorraldust?

-
17.02.2021
Meediamajades ei austata enam eetilist ajakirjandust. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Eesti Ekspressi lugu Kaja Kallase kehvadest valikutest on tüüpiline suhtekorraldusnõks, mis justkui selgitaks, et peaminister on muidu tasemel, aga näe, valikud on kehvakesed, neid õieti polegi.

“Kaja Kallasel on vaid kehv valik. Karmistad piiranguid, kaotad toetust. Jätad karmistamata, kasvab koroonassse nakatumine kiiresti,” kirjutab väljaanne. Siit edasi on järgmine samm – oodata ära Kaja Kallase igal juhul kehv valik ja hakata teda kiitma, et ta julges just seda teha.

Kui Kallas karmistab piiranguid, aga kaotab toetust, siis kirjutab EE, et meil on vahva peaminister, riskib toetuse kaotusega koroona tõkestamise nimel. Kui Kallas jätab karmistamata, siis ilmselt väidab ajaleht, et Kaja Kallas ei soovinud riiki sulgeda, majandust seisata ja inimesi kodudesse sulgeda. Eesmärk on Kaja Kallase kastanid igal juhul tulest välja tuua.

Võib päris kindel olla, et kui sama valiku ees oleks EKRE osalusega valitsus või kindlad ministrid, kirjutaks Eesti Ekspress hoopis sellest, kuidas nad millegagi hakkama ei saa ja on kriisis pea kaotanud.

Eesti peavoolumeediat on sageli Reformierakonna ihumeediaks nimetatud – igal juhul Kaja Kallase PR-tööd teeb ajakirjandus südamega.

Ekspresi peatoimetaja Erik Moora on varem osalenud Reformierakonna valimiskampaania tegemisel.