Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kas “Esimene stuudio” kohtles Kaja Kallast siidkinnastes?

31.03.2021
ERR,

Kõik poliitikahuvilised televaatajad mäletavad, kuidas ETV saates „Esimene stuudio“ on rünnatud külalisteks olnud EKRE poliitikuid, paraku pole see olnud põhimõtteline rünnak valitsejate vastu, vaid ilmselge antipaatia teatud maailmavaatele.

See pole muidugi kellelegi mingi uudis, sest nunnutamist ja omamehelikkust liberaalidega oleme sageli näinud, kuid Eesti Rahvusringhäälingu erapoolikus on juba nii karjuv, et eilne saade reformierakondlasest peaminister Kaja Kallasega, sundis Postimehe toimetajat Priit Pulleritsu küsima, kas saatejuht Andres Kuusk kohtles Kallast siidkinnastes.

„Vaatlesin intervjuu dünaamikat, et näha, kuidas avalik-õigusliku TV keskne usutlussaade võtab ette peaministri, kelle valitsusajal on koroonaviirusesse nakatumiste arv kolossaalselt suurenenud, kes jäi piirangute kehtestamisega ilmselgelt hiljaks, kelle kommunikatsioon on olnud heitlik ja rabe ning kes ajakirjanduses ringlema lastud tõlgenduse kohaselt ähvardas Eesti inimesed suvest ilma jätta,“ kirjeldas Pullerits, kellele tekitas saate juhtimine küsitavusi.

Kallas üritas kõigest väest oma ebaõnnestunud tegevust õigustada ning sai saates rääkida sellest, et valitsus on sunnitud kehtivaid piiranguid pikendama, sest ööpäevas tuvastatud nakatumiste arv on küll väiksemaks muutunud, kuid mitte piisavalt, et seatud eesmärgini jõuda.

Valitsus tegi teisipäeval põhimõttelise otsuse pikendada seni kehtivaid piiranguid veel kahe nädala võrra. Kallase sõnul on tema soov piiranguid esimesel võimalusel hakata kaotama.