Kas ikka kõigi Eesti? Tühjade südamete esindaja ei müünud EKRE liikmele kohvimasinat “poliitilistel kaalutlustel”

Repliik,
- Updated

Lääne-Virumaal EKRE ridades Riigikokku kandideerinud Tanel Tarkmees tahtis osta eraisiku käest kohvimasinat Jura Impressa, aga tehing jäi pooleli, sest kohvimasina omanik pani tähele, et potentsiaalne ostja on jaganud aktiivselt Objektiivi postitusi.

Kadrinast pärit, kuid Tallinnas IT valdkonnas töötav EKRE liige Tanel Tarkmees suhtles müüjaks olnud Annamariga Facebooki sõnumite kaudu. Annamari küsib: “Mis kl umbes tulete?”. Tanel vastab: “Kohe täpsustan. 14 ajal.” Seepeale ilmub ootamatult Annamari tekstilaviin: “Teate, ilgelt tobe lugu. Aga ma vaatan, et te jagate Objektiivi artikleid aktiivseid. Ma ei saa sellega üldse nõustuda 🙂 That moment kui ei saa poliitilistel kaalutlustel kohvimasinat müüa. Hahhaa.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tähelepanuväärne on seejuures tõik, et Ekspress Meedias töötav Annamari on oma profiilipilti kaunistanud liikumise “Kõigi Eesti” poolt looudud raamiga ehk valge südamega.

On võõrastav ja lausa õõvastav, et sallivusele üles kutsuva liikumise esindaja ei suuda müüa isegi kohvimasinat paremkonservatiivse erakonna esindajale, viidates poliitilistele kaalutlustele, kuigi nende loosungi järgi peaks Eestis kõikidele ruumi olema. Sajast vihavabast päevast pole neiu ilmselt midagi kuulnud või on see vihavabadus nendesuguste jaoks vaid ühesuunaline

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused