Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kas ka Madonnal lapsega oleks lubatud varastada? Kuid siis ei olnud ju veel kohvimasinaid…

-
06.05.2022
Giovanni Bellini — Madonna lapsega, 1470-1475

Eestis on juba ammu valitsemas olukord, kus mida kindlamalt on rahvale pähe istutud, mida jultunumalt petetud ja varastatud, seda rohkem on asja valimistele, võimukoalitsiooni ja peavoolumeediasse. Inimesed ei mäletagi seal all, mis on eneseväärikus ja värske õhk.

Delfi teatab, et Mailis Repsi süüdistuses jätkati endise haridusministeeriumi kantsleri Mart Laidmetsa küsitlemisega, kes on öelnud välislähetuste kohta: Repsi rinnalaps oli üks suurimaid tõmbenumbreid rahvusvahelises diplomaatias.

No siis peaksid ju kõigi riikide diplomaadid ja rändavad ministrid olema imikutega naised, sest kes siis laseks käest sellise võimaluse saavutada edu oma riigile?

Tegelikult oleks siis Eestil võimalik ju rakendada veelgi suuremat „tõmbenumbrit rahvusvahelises diplomaatias“: võtta kaasa tumedanahaline laps ja väita, et see on saadud samasoolises abielus. Sest traditsioonilisel teel lapseootele jäänud Birgit Õigemeel jäi oma suure kõhukesega Eurovisioonil väga madalale kohale – mis sest, et laul oli hea, esitaja kaunis ja esitus laitmatu.

Kaua te häbistate Eesti Vabariigi parlamenti sellega, et seal vegeteerib, hääletab, pöörleb istmel, irvitab ja saab palka kohtualune vahelejäänud varas?

Kaua te veel alandate nõnda Eesti riiklust ja omaenda valijaid, hea Jüri Ratas?

Ivan Makarov