Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kert Kingo: kolmapäevane infotund tõestas, et Kaja Kallase valitsus jätkab valede ja korruptsiooni kinnimätsimisega

-
11.02.2021
Jüri Ratas ja Kaja Kallas
© Uued Uudised

“Uus valitsus, mis on korruptsiooni ja valede najal loodud, jätkab samal liinil – otseste valede ja korruptsiooni kinnimätsimisega. “Tunnustus” neile selle eest, et varastamiste, altkäemaksude, igasuguste sahkerdamiste ja jokkitamistega tegelenud Keskerakond ja Reformierakond ei kaldu endiselt oma tavapärasest käitumismustrist kõrvale.

Eilsel Riigikogu infotunnil sai ka avalikult ja faktiliselt fikseeritud peaministri otsene jultunud valetamine ja vastupidiselt välja hõigatud loosungitele korruptsiooni toetamine ja õigustamine, mitte sellega võitlemine. Samuti see, et peaminister jättis tahtlikult saadikute küsimustele vastamata, esitades hoopis moonutatud “tõe” ehk omale sobivaid ja valedele rajatud seisukohti.

1. Kaja Kallas konkreetselt valetas Riigikogu saalis rahvasaadikute ees, kui ütles, et küsimuses käsitletud Guardiani artikkel oli 2019. aastast.

2. Kaja Kallas ei mõistnud hukka eliitvaktsineerimist ja ka kantsler Marika Priske korruptiivset tegu. Vastupidi, ta õigustas seda, valetades vaktsineerimiskava sisu kohta. Mis on kõige häbematum, tema hinnangul peaks eliitvaktsineerimise eest vastutama vaktsineerija ehk vaktsiini süstija!

Kert Kingo, EKRE Riigikogu saadik

Küsimusi, vastuseid ja peaministri valetamisi saab näha SIIT