Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kes peab inimkonda nuhtluseks, olgu ise valmis olema esimene kaduja

-
05.06.2024
Meteoriit ja oht Maale – ÜRO peasekretär Antonio Guterres.
© Scanpix

Üldises kliimahüsteerias on paljud hakanud ennast piitsutama, pannes vastutuse kogu inimkonnale – ja siin on neil suurepärane võimalus alustada patukahetsust iseenda elimineerimisest, kasutades endale sobivat varianti.

Muidu karjutakse küll inimkonnast kui nuhtlusest, aga ise ollakse üks aktiivne nuhtlus. Kuid muutused algavad ju iseendast.

ÜRO peasekretär võrdles inimkonda dinosaurused hävitanud meteoriidiga

NEW YORK, 5. juuni, AFP-BNS – Inimkonna roll planeeti hävitavas kliimasoojenemises võrdub meteoriidiga, mis pühkis maamunalt dinosaurused, ütles ÜRO peasekretär António Guterres kolmapäeval.

“Nagu meteoriit, mis pühkis minema dinosaurused, on meiegi mõju tavapärasest suurem,” ütles Guterres New Yorgis. “Kliima puhul ei ole meie dinosaurused. Meie oleme meteoriit. Me ei ole mitte ainult ohus. Meie olemegi oht.”

Kui Guterres on oht, kui ta on meteoriit, siis peab temaga midagi ette võtma, või veel parem, võtku ise midagi ette. Tema kui ÜRO juht näidaku eeskuju ohu eemaldamisel. Siis jääksid ära ÜRO peasekretäri pikad lennureisid üle Maa ning taevas muutuks puhtamaks.

Miks ÜRO peasekretär üldse muretseb sõdade pärast Ukrainas, Gazas, Kongos ja mujal – seal ju tegeldakse aktiivselt inimkonnast lähtuva ohu vähendamisega?

Dinosaurused hävitas siiski päris meteoriit. Kliimahüsteerikud ise tahavad elimineerida väidetavalt “kõhutuulega” kliimat rikkuvad veised.

Sarkasm sarkasmiks, aga Guterres ise on aktiivne inimkonna esindaja ja tema ökoloogiline jalajälg on eriti pirakas ning igaüks, kes kutsub inimkonda elimineerima, peab olema valmis endast alustama.

Kui Maal pole inimkonda, siis pole ka mõistusega elu. Siis võib Maa ka Marsi moodi külm ja elutu olla.

Uued Uudised