Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

“Kindlates kätes Eesti” vajub aeglaselt, aga kindlalt sohu

-
23.10.2022
Ainult arvavad ja midagi ei tee.

Võimulolev Reformierakond kuulutas oma valimisloosungiks “Kindlates kätes Eesti”, aga need käed on kindlad ainult oma tagataskut täites, riiklikult on kõik alla käimas.

ERR kirjutab: “Majanduslangus veel eestlaste puhkamisharjumusi muutma hakanud ei ole” – ilmselt juhtub see varsti, sest sel nädalal kirjutas meedia sellest, kuidas kolmandik eestlastest on oma säästud juba ära kulutanud. Praegu puhatakse veel nö vanast rasvast.

Ka värske BNS-i uudis lisab: “Kindlustusseltsid: rohkem kui pooltel inimestel on liiga vähe sääste.”

Aga rahvusringhääling vähemalt tunnistab, et majanduslangus on käes. Kui tunnistataks veel ka seda, et põhjus pole ainult Ukraina sõjas, vaid ennekõike on laostavalt mõjunud rohepööre, siis võiks juba reaalse pildi ette saada.

Rahvusringhääling lisab teisegi uudise: “Tartu kultuuritöötajad plaanivad streikida, kui nende palka ei tõsteta.” Ilmselt hakkab inimestele kohale jõudma, et Reformierakonna valitsedes lähevadki lood aina hullemaks ja vaikida enam ei saa, tuleb tänavatele minna.

Mitte Eesti pole kindlates kätes, vaid seda on Reformierakonna toiduahel, oma osa saavad ka sotside ja Isamaa omad, Eesti peab ise vaatama, kuidas hakkama saab.

Uued Uudised