“Kõigi Eesti” noortele inimestele – mõelge ometi elu üle järele ja avage silmad!

Repliik,
- Updated
©zumapress.COM
Siin kohtusid sõjakas islam ja salliv Euroopa.

Esmaspäeval avaldasid Uued Uudised kaks lugu – somaallanna Mona hoiatuse rootslastele ja ülevaate “Kõigi Eesti” kontserdist, ning need kaks on kõige otsesemalt seotud.

“Kõigi Eesti” räägib avatusest, sellest, et meie maa peaks olema lahti kõigile, ja Mona Walter ütleb, et 50 aasta pärast pole tänast Rootsit enam olemas, on šariaadil põhinev islamimaa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Islam on üritanud kolmel korral Euroopat vallutada. Esimesel korral Pürenee poolsaare kaudu, kuid katoliiklikud Euroopa kuningad tõrjusid selle annektsiooni relvade jõul tagasi.

Teisel korral juhtus see keskajal, mil Türgi Osmanid jõudsid Viini alla välja ja taas oli alalhoidlikud eurooplased need, kes moslemid relvadega peatasid, kuigi Balkan jäi sajanditeks nende võimu alla.

Muide, Eesti multikultuursed noored, üks põhjus, miks Ungari immigrante oma maale lubada ei taha, ongi ajalooline mälu – sadu tuhandeid ungarlasi viidi tollal Lähis-Ida orjaturgudele, Egeri kangelased aga näitasid türklastele koha kätte. Mõelge, mis tunne võiks olla ungarlastel, kui nende maa valguks türklasi sama täis kui praegune Saksamaa ja nad asuks Ungari ajalugu Osmani-keskseks ümber kirjutama?

Nüüd on tulemas islamiinvasiooni kolmas laine ja nüüd enam kedagi relvadega vastas pole – nüüd kutsutakse nad poliitkorrektselt külla ja antakse moslemitele majavõtmedki üle. Islam seab ennast Euroopas sisse ja kuulutab varem või hiljem šariaadiseadused välja.

Sallivnoored, enamik teist on ateistid, kes ei usu Jumalasse. Teie religioon on infotehnoloogia ja nutiseadmed, teie pühakoda on bürookabinet, teie Jumal on hea palk ja kiire karjäär. Need, kes Euroopat üle võtma tulevad, pole teie usku. Nemad usuvad ka tegelikult, et kusagil üleval on alandlikke kaitsev ja halbu karistav Allah, kellele on meeltmööda, kui usklik kinnitab selga pommivöö ja laseb ennast koos paljude naiste ja lastega ribadeks, et siis otseteed paradiisi kolida.

Võtke vaevaks ja vaadake Youtubest palverännakuid Mekasse, kus miljonid ja miljonid inimesed kogu maailmast lähevad oma Jumalat austama – ja nad usuvad tõeliselt tema olemasolusse. Nemad ei ole need hindu programmeerijad või Aafrika majandustudengid, kellega teie kohtute – nad on sõdalased, kelle vastu te isegi ennast ei kaitse!

Teate, mis juhtub teiega, kui te nendega kohtute? Ma vaatasin ära selle video, mille pühasõdalased filmisid Marokos kuulsa rändepaktilinna Marrakechi juures mägedes, kui nad tapsid seljakotituristidena Marokosse saabunud Taanist pärit 24-aastase Louisa Vestrerager Jesperseni ja tema 28-aastase Norrast pärit sõbratari Maren Uelandi, kes õppisid Norras koos ülikoolis ökofilosoofiat, kultuuri ja rekreatsiooni.

Taani politsei poolt tõeseks tunnistatud videost võis kuulda ja näha, kuidas islamistid lõikasid veel elaval ja halastust anuval noorel naisel pea otsast. See oli jõhker vaatepilt ja paraku ei ole seal tegu mingi juhusega – see juhtubki nii, kui kohtuvad vabameelne Euroopa ja keskaegne islam. Nad on juba kohtunud Saksamaal Kölni käperdamisööl, Bataclani kontserdisaalis, Brüsseli lennujaamas ja paljudes muudes kohtades.

Millele te loodate, multikultuursed Eesti noored? Et “progressiivne” Euroopa peatab need veretööd? Ei, ta ei peata, vaid annab alandlikult keskajale järele, ja teie nutiseadmetega IT-maailm satub šariaadikohtute kontrolli alla, ning tänased bikiinitüdrukud kaovad burkadesse. Või nagu ütleb Mona Walter – kui Rootsis ongi 50 aasta pärast blonde ja sinisilmseid rootslannasid, siis on nad hijabi ja niqabi all peidus.

Mõelge veel kord hoolega järele – kui see usk ei luba naistele mingeid õigusi ja hukkab geisid, siis kaua te veel sallivad olete? Ei saa olla tolerantne kogu maailma vastu, sest maailm ei ole ühene, islam on karm ja tugev usk, kellele nõrgad, sallivad ja head ongi jalge alla tallamiseks. Tõeline vägivald tuleb igasugustest Islamiriikidest, mitte ei lähtu rahvuskonservatiividest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused