Kollektiivne hulluksminek looduse seaduste eiramise tulemusena ehk neli opositsiooniparteid LGBT osakondadeks

Repliik,
Sotsid ja reformarid lähitulevikus.

Seda, kuidas inimesed kollektiivselt mõistuse kaotavad, mäletatakse nõukogude võimu ajast; et see kordub ka liberaalse demokraatia ajal, ei osanud küll keegi arvata, eriti 2003. aastal EL-iga ühinemise referendumil.

Iga päev toob juurde üha uusi ja üha jaburamaid mõtteavaldusi neilt, kes töötavad vastu abielureferendumile mehe ja naise abielu ainuõigena fikseerimiseks. Ja mis oluline – eranditult kõik need inimesed on sündinud mehest ja naisest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mihkel Raud küsib Postimehes, et miks me mõnes küsimuses keeldume ikka veel keskajast kaugemale minemast. Vastus on väga lihtne – seda teevad need, kel mõistus peas. Kes mõistavad, et tulgu kui jaburad ideoloogiad tahes, uued mihkelrauad ja kajakallased sünnivad ikka isast ja emast.

Keskaeg polnud selles mõttes tume aeg. Inimesed võitlesid inimkonna eksistentsi eest, mida seadsid kuni 18. sajandini ohtu katku- ja teiste haiguste epideemiad, nälg, põud ja muud loodusõnnetused. Homod ei saanudki kellegi lugupidamist pälvida, sest nad on kuivanud oks elupuul.

Kas inimesed saavad sündida mingil muul meile teadmata viisil? Tegelikult ei ole soo jätkamises toimunud mingit põhimõttelist muudatust pärast Aadamat ja Eevat. Ja kui inimkond tahab ellu jääda, siis ei saa elu bioloogiliste põhitõdede peale liberastide kombel sülitada!

Mihkelrauad ülbitsevad ja ajavad lolli juttu suust välja, sest maailm on tõesti ülerahvastatud. Ainult et me istume oma tuumapommide otsas, välistatud pole kosmiline külaline asteroidi näol, mõni pandeemia hoopiski hullemana kui Covid-19 ja nii edasi – kas siis hakkavad elu edasi viima homod? Pooldumise või kloonimise teel? Ei, inimkonna lootus on alati ainult mehe-naise suhe.

Kõige hullem on see, et miljonid jaburaks aetud inimesed eiravad üht fakti – ainult mehe ja naise intiimtoimingute jaoks on mõlemal poolel täiuslik sobivus, kõik teised kohandavad selleks mitte ettenähtud kehaosi. Kas tõesti on kõik mihkelrauad juba sedavõrd ajudeta, et seda mõista? Homod saavadki olla ainult teisejärgulised, ka siis, kui nendesse hästi suhtutakse ja nende asendustegevust aktsepteeritakse.

Kogu eelnev jutt pole mõeldud mitte homode alavääristamiseks, vaid täiesti silenenud ajudega inimmassi mõistusele kutsumiseks, sest kollektiivne hulluksminek on vasakliberaalide juhtimisel käima lükatud. Eriti võigas on see, et selleks kasutatakse armastuse moonutatud mõistet.

Kas enne abielureferendumit on oodata teateid Kersti Kaljulaidi ja Kaja Kallase ühteheitmisest? Või panevad Indrek Saar ja Taavi Rõivas leivad ühte kappi? Praegu tundub küll, et LGBT on loonud oma Reformierakonna, sotside, roheliste ja Eesti 200 osakonnad.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused