Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kriminaalne Keskerakond valitseb riiki, nagu poleks midagi juhtunud

-
20.07.2021
Keskerakonna elutee hakkab lõppema. Või saab temast vene partei.
© Uued Uudised

EKRE poliitik Helle Kullerkupp kirjutab sotsiaalmeedias nördimusega sellest, kuidas Keskerakonna kriminaalsüüdistusega poliitikutel lastakse endil oma saatuse üle otsustada.

“Jälgin huviga, kuidas “see mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud Härjale”. Kui Marti Kuusik sai kahtlustuse ja kriminaaluurimise, pidi kohe päevapealt tagasi astuma, ilma igasuguse arutelu ja uurimiseta. Pealegi pole vägivalla kahtlustuses kannatajat – on vaid pealekaebaja ja tellimustöö.

Kuigi Keskerakonna tipp-poliitikud ja kogu erakond on krimiuurimise ja kahtlustuse all, on nad valitsuserakond ja mitmeid kuid arutatakse, kas peaks või ei peaks ja kuidas peaks? Päevatipp oli täna Vikerraadios Jaak Aabi käest hinnangu küsimine, kes on ise roolijoodik ning on pidanud ministriametist tagasi astuma. Üks patuoinas hindab teist patukotti.

Sellised juhivad meie riiki – ja Reps seletas 5 aastat tagasi, kui hea presidendikandidaat ta oleks. Riigivaras ja korruptant, kes tuleks võimust nii kaugele ajada kui silmapiir ulatab.”