Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Kui me ei aita võidelda vabaduse eest Kiievi tänavatel, tuleb seda varsti Tallinna tänavatel endil teha”

-
25.02.2022
Ukrainale on vaja korralikke relvi, mitte Lääne poliitikute toetusavaldusi.
© Scanpix

Sotsiaalmeedias kirjutab karikaturist Urmas Nemvalts väga tabavalt sellest, mida me hetkel näeme – kogu läänemaailm tegeleb mugavalt poolikute sanktsioonidega, selle asemel, et anda ukrainlastele korralikud relvad pihku.

“Läänemaailm on astumas jälle sama ämbri sisse. Parafraseerides klassikuid, me oleme jälle valimas häbi, et saada ka sõda.

Oleks aeg lõpetada kaagutamine sanktsioonide teemal, mis Kremli poolemeelset suurt ei koti. Ukrainale on tarvis anda reaalset abi. Sõjalist abi koos hästi varustatud vabatahtlikega.

Kui me ei võitle täna oma vabaduse eest Kiievi tänavatel, tuleb meil varem või hiljem teha seda Tallinna ja Tartu ja teiste meile tuttavate linnade tänavatel.

Mordor on valla päästetud. Põhulõuad, kes pudistavad oma soojates kabinettides mingitest vastusammudest sanktsioonide näol, teenivad Mordori huve.

Tühistajad, kes tulid süsteemikuulekalt toime oma rahva teisitimõtlejate tümitamisega, võivad oma radika ja seina vahel pisikest rusikat vibutada, palju tahes, Ukraina riiki ja rahvast see nende kannatustes ei aita.”

Lisatud uudis: Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi kutsus reedel lahingukogemusega eurooplasi võitlema Ukraina eest ajal, mil pealetungivad Vene väed ähvardavad Kiievit.

“Kui teil on lahingukogemus Euroopas ja te ei taha vaadata poliitikute otsustamatust, võite tulla meie riiki ja ühineda meiega Euroopa kaitsmisel, kus see on praegu väga vajalik,” ütles Zelenskõi oma pressiteenistuse edastatud avalduses.