Kui rääkida Helmede poliitperest, siis tuleks jutuks võtta ka Kallaste sarnane kooslus

Repliik,
©Scanpix
Mida ütleksid praegused kisakõrid siis, kui see tandem võimule pääseks? Et Kallased valitsevad Eestit?

Kuivõrd rünnakud EKRE vastu on endiselt kõrgpunktis, vihanooli aga napib, siis räägitakse palju “Helmede poliitperest”, ja seda korruptiivses käsitluses.

Jah, praegu on valitsuses siseminister Mart Helme ja rahandusminister Martin Helme, kes on isa ja poeg, pealegi on Riigikogus ka Mart Helme abikaasa Helle-Moonika. Ja mis siis sellest?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Käepärast on ju kohe võtta teine poliitpere, isa ja tütar Kallased. Saanuks Kaja Kallas peaministriks, olnuks ka seal umbes sama “korruptiivne” seis, sest tema isa Siim Kallas juba on tugeva positsiooniga asespiiker. Kas needsamad Helmede kritiseerijad ka siis sõna võtaks, kui oleks isa-tütre kombinatsioon asespiiker-valitsusjuht? Et Kallased valitsevad Eestit?

Eesti võimupoliitikas on olnud palju lähisugulasi, näiteks ka Aadu Must-Kadri Simson, Savisaared ja Repinskid, ning kui poliitilised seisud panevad aktiivsemad poliitikud võimupositsioonidele, siis võib tõesti juhtuda, et lähisugulased on võimutüüride juures. Kuni aga Eesti seadused seda lubavad, ei tohiks see probleemiks olla, kuid Helmede puhul tehakse meedia abiga kõik vastuoluliseks.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused