Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

KURIOOSUM: Perepoliitika eest vastutava sotsiaalministeeriumi kantsleriks pannakse transsooline Maarjo Mändmaa

-
12.08.2021
Tuli välja, et Signe Riisalo küll teadis seadusest, aga algatus olevat Tanel Kiige oma.
© UU

Sallijad ja tühisüdamed ehk kogu progressiivne Eesti nutab praegu õnnepisaraid. Reformierakondlasest sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ning keskerakondlasest tervise- ja tööminister Tanel Kiik teevad valitsusele ettepaneku nimetada sotsiaalministeeriumi kantsleri ametikohale oma sugu muutnud Maarjo Mändmaa.

 

Mändmaa oli sotsiaalministeeriumi kantsler ka aastatel 2002-2007. Tõsi, siis kandis ta veel nime Maarja Mändmaa. Alates 2007. aastast on ta juhtinud AS-i Hoolekandeteenused.

Samuti on Mändmaa  MTÜ Sõbralik Eesti juhatuse liige. Sõbralik Eesti on see MTÜ, kes korraldab üritusi ja kampaaniaid, et tõsta eestlaste sallivust sisserändajate ja mitmesuguste seksuaalvähemuste vastu.

Eesti sotsiaalministeeriumi ajalugu tundvatele inimestele ei ole Mändmaa tagasitoomises midagi üllatavat. Suurem osa sotsiaalministeeriumist on mehitatud LGBT+ aktivistide või neile takkakiitjatega, kellega Mändmaal on kerge leida ühist keelt.

Teisalt on kurioosne, et ministeeriumit, mille ülesannete hulgas on muu hulgas laste õiguste ja perede elukvaliteedi edendamine, pannakse järjekindlalt juhtima isikud, kellel endal teadaolevalt lapsi ja peret ei ole. 54-aastane vallaline Marika Priske juhtis sotsiaalministeeriumi aastatel 2014-2021.