Sarisolvaja Jürgen Ligi mölapidamatus ajab kuhjaga üle

Repliik,
- Updated
Jürgen Ligi

Rääkides “EKRE retoorikast”, unustatakse ära Reformierakonna suured sõnameistrid, kelle seas paistab erilise ülbe, ebaviisaka ja matsliku mölapidamatusega Jürgen Ligi.

Viimati kommenteeris igasuguse piiri kaotanud parlamendisaadik ühte lugu järgmsielt: “Õnneks on nii, et ekret fännavad ülekaalukalt rohkem mehed ja erakordselt lollid naised ka. Nood viimased ei esinda sugu, vaid lollust ja kurjust.”

Naiste vastu on Ligi ennegi oma põlgust välja näidanud. Kes ei mäleta, kuidas ta tele-eetris ütles Kadri Simsonile, et “ära kaaguta”. Hiljuti täienes tema matslikkuse nimekiri minister Kert Kingo nõuniku Viive Aasma Facebooki sissekande kommentaariumis, kus veteranpoliitik vastas ühe naisterahva kommentaarile järgmsielt: “…nii koleda lõusta puhul on see naeruväärne.”

Need on vaid mõned stiilinäited, sellesse loetellu võib ka lisada ka äsjane kommentaar päevapoliitika kohta, kus endine mitekordne minister väljendas end taas nõmedalt, kirjutades, et ta “kuseb EKRE peale”.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused