Lobjakas ise tüdines päevapoliitikast, aga jätab mulje, et teda tahetakse suukorvistada

Repliik,
- Updated
©Teet Malsroos/Õhtuleht
Poolharitlaste vihkaja ja islamiterroristide sõber Ahto Lobjakas saab eetris sapipritsmist jätkata.

Kuigi on püütud jätta muljet, et sõnu valimata rahvuskonservatiividega kurjustav Ahto Lobjakas vallandati Raadio 2-st, siis tegelikult see nii ei ole. Sama nagu ka Vilja Kiisleri puhul Postimehes.

Nad ise loobusid vabatahtlikult, kuid püüavad jätta sarnaselt ka ohvri mulje, nagu püüaks uus võim nende väljendusvabadust piirata.

Seejuures pangem tähele, et uus valitsus pole veel ametissegi kinnitatud. Aga see selleks.

EKRE-vaenulik saatejuht, kolumnist ja üldse tige inimene Ahto Lobjakas kirjutas on Facebooki postituses must-valgelt, et temas on  mitu kuud süvenenud tüdimus ja väsimus päevapoliitikast. „Neli aastat on pikk aeg, et sellist saadet värskelt teha ja mul oligi plaan lahkuda juuni alguses,“ kirjutas ta.

Seejuures ei saanud ta lahkuda vaikides, vaid tuli korraldada näitemäng, justkui topitakse talle ERR-i juhatuse tasemel suukorvi pähe. Ta hädaldas, et temalt nõuti suuremat enesetsensuuri või muidu peab lahkuma samal ajal, kui ta ise tahtis lahkuda. Võta nüüd kinni.

See on umbes sama, kui lihalõikajal on tööst kõrini ja lõikab kätte ning hakkab kõigile rääkima, et lihakombinaadis ei täideta ohutusnõudeid.

Kahjuks jätkab Lobjakas saatejuhina veel 2. juunini.

Mage vend.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused