Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Lumehelbekeste põlvkonna ennustus: me muutume peagi ahvideks tagasi

-
08.09.2019
17AayE5haZW8cj7D1rCRuM
© Scanpix

Internetis lööb laineid üks 12, klassi neiu, kes Delfi küsimusele, mis talle ühiskonnas eriliselt korda läheb, vastas, et maailm on mõttetu ja tühi paik, kus inimesed peaksid välja surema.

Sellega ütles tütarlaps välja kogu praegu peale kasvava lumehelbekeste põlvkonna kreedo, mida täiendas ilmekalt hiljem veel Raadi 2-le antud intervjuus.

Inimkond peab välja surema, sest kliima soojeneb, lapsi ei tohi juurde sünnitada, sest see koormab keskkonda, loomasööjad tuleb maha lüüa ja kärbsetapjad vangi panna… me ei tarbi enam midagi ja meil on kõigest suva, on pealekasvava põlvkonna “elu mõte”.

Võib ju arutleda selle üle, kust sellised mõtted noortel inimestel tõuke saavad, kas kodust, koolist, meediast või kusagilt mujalt, kuid kindel on see, et väärakas mõtteviis juurdub üha enam ning äärmuslikud veganid ja teised mitte vähem äärmuslikud liikumised pole peatselt ohtlikud mitte ainult nende harrastajaile endile, vaid ka kõikidele teistele.

Kui meenutada äsjast toidumessi Rootsis, kus oli loomakasvatuse vähendamise probleemile vastust otsides tõsiselt inimliha kasutamise võimalust, siis tulevad peale hirmujudinad. Täna mõeldakse, homme juba tehakse. Humanism visatakse prügikasti, hundiseadused imbuvad vargsi, aga kindlalt meie ellu.

Läbivaks mõtteks, mida omistada tervele põlvkonnale, on ükskõiksus ümbruses toimuva suhtes, sest “kliima on niikuinii pekkis”.

Kõnealune abiturient rääkis, kui mõttetu on poliitika ning kõik muu, valimas ta niikuinii ei käi ja teda ei huvita, mida poliitikud teevad, sest see on kõik “väga-väga nõme”.

See kõigele käega löönud põlvkond ei võta midagi tõsiselt, nad ei hooli millestki, nad on alla andnud. Nad ei tee ei kooli- ega ka kodutöid, rääkimata sellest, et nad ei viitsi isegi tööd teha.

Paljusid ei huvita enam isegi raha teenimine. On tekkinud liikumine, kus enam ei tarbita idagi või tehakse seda võimalikult minimaalselt – nad hangivad toitu prügikastidest ja kasutavad teiste kasutatud rõivaid. Neil on spetsiaalne nimetus, kuid sisuliselt on tegu moodsa aja prügikollidega.

“Ja nii me muutume lõpuks tagasi ahvideks,” arutles tüdruk, kes ilmselt kutsutakse sellise avalduse eest peagi Kadriorgu vastuvõtule.

UU