Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Maailm on mu ees lahti – minu Pfizer kaitseb mind!”

-
14.10.2021
Minu Pfizer kaitseb mind ja ei mingeid piiranguid!
© Scanpix

“Olen riigitruu kodanik – kuigi mulle vaktsiinid ei meeldi, lasin ennast vaktsineerida, kaks doosi Pfizerit, viimane augustis, vaktsiinipass olemas. Ühistranspordis tööle ja koju sõites on mask ees, samuti kaubanduskeskuses, lisaks kasutan desovahendeid. Restorani minnes näitan sertifikaadi ette ja maailm on valla.

Ahjaa, koju tulles oli kurk valus ja pisut köha, enesetunne ka pole kiita. Külmetus, mis muud. Koroonat kindlasti pole, ma olen ju vaktsineeritud, olen ise terve ja teistele ohutu. Ei mingit testi ega arsti juurde minekut, minu Pfizer hoiab mind. Homme jälle maskis tööle, restosse vaktsiinipassi ettenäitamisel sööma, kõik täpselt seaduse järgi.

Läti president olevat vaktsineeritud, aga ikka positiivse testi andnud – mingi jama, feiknjuus, seda ei saa olla, meie, vaktsineeritud, oleme kui Jumala selja taga, jumaliku vaktsiini kaitse all.

Kõike me teame, et see on absurd, ka vaktsineeritud haigestuvad. Aga just selline on siiani olnud valitsuse kommunikatsioon – vaktsineerime kõik ära ja ühiskond on avatud. Lutsarid-kiiged-kallased ei räägi vaktsineeritute nakatumisest ega vaktsiinide nõrgast mõjust. Praegu on vaja mittevaktsineeritutele ära teha ja rääkida, et vaktsineerimine lahendab kõik probleemid.

Kaja Kallast süüdistatakse selles, et ta tahab mittevaktsineeritud repressioonide abil ühiskonnast välja lülitada. Nüüd tegi Kaja Kallas uue nükke, anudes, et mittevaktsineeritud jääksid koju ja piiraks ise oma suhtlust – politsei käteväänamine jääb ära, tehke iseeneseslik vangistus. Meie, vaktsineeritud, saame ilma teieta möllata.

Miks see Kallas üldse muretseb – terve Reformierakonna-täis punapõskseid, vaktsiinist pakatavaid tervislikke inimesi ei peaks ennast  ju “lamemaalastest” häirida laskma, nemad ju pärast õla alla panekut enam ei nakatu. See 20-25% “ebahügieenilisi” ei ole valitsuse arvates nagunii täisväärtuslikud.

Mina olen vaktsineeritud ja passiga ning mind ei peata miski – 23. oktoobril lähen suurele rahvameeleavaldusele riigivõimu repressiivse tegevuse vastu. Isegi kui sellistele suurüritustele järgmisel nädalal piirangud peale pannakse, mind see ei koti – ma olen silmini Pfizerit ja antikehi täis, igati ohutu ja võin igale poole minna, ilma, et kellelgil oleks õigus mind takistada. Ahjaa, see köha – tühiasi, minu tatis pole kübetki kovidit, minu Pfizer kaitseb mind! Kallas, Kiik, Lutsar ja vaktsiinipass andsid garantii.

Jüri Kukk, toimetaja