Maria Pärjamäe: Mida meie ise või meie riigikogulased väärt on, valides kellegi „lihtsalt ära, et asjast lahti saada“?

Repliik,
- Updated
tulemused

On selge, et komöödia nimega “EV 2016 aasta presidendivalimised”, on suureks häbiks kõigile jälgijatele ja Eesti riigile, kuid minu arvates on veel häbiväärsem valida „jama summutamiseks“ ükskõik keda. Paratamatult on läbi (sotsiaal)meedia kuulda fraase nagu „saaks see ometi läbi..“, „valitaks keegi ometigi ära…“ jne.

Kas Te, kallid inimesed, võiksite mulle ometi öelda MIKS? Miks siiani olid kõigil oma seisukohad, igal kandidaadil oma tulihingelised pooldajad ja vastased, milleks kogu see show, kui Teid tegelikult ei huvita, kes presidendiks saab? Ja kui huvitab, siis tekib küsimus riigikogulastele- kes on Kersti Kaljulaid ja miks Eesti rahvas peaks teda presidendiks tahtma? Tegu on ju rahvale poolvõõra inimesega! Kas riigikogulased ei peaks ennekõike esindama rahva huvisid?! Ja kuidas me peaksime nimetama seda demokraatlikuks valikuks, kui viis kandidaati jooksid endal „jalad rakku“, et selgitada oma tõekspidamisi ühel või teisel teemal ja lõpuks kargab tädi Kersti lihtsalt välja ning ta valitakse „parema puudumisel“ meie kõigi presidendiks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Üks tore naine küsis mu käest, et miks ma uuele kandidaadile nii vastu olen? Ma ei ole! Aga ma ei pea tema kandidatuuri ausaks. Ma olen küll guugeldanud, siirast huvist, millised on potensiaalse uue riigipea seisukohad ühel või teisel teemal, kuid ma ei pea seda normaalseks ning lisaks sellele meenutab antud kodanik mulle pigem marionettnukku, kui isiksust. 
Mida meie ise või meie riigikogulased väärt on, valides kellegi „lihtsalt ära, et asjast lahti saada“?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused