Mart Saarso toetuseks: LGBT-maailm käib tõesti normaalsele inimesele üle mõistuse

Repliik,
- Updated
©AFP/Scanpix
Geiparaad Londonis. On siin tõesti midagi normaalset?

Delfi on EKRE-vastase sõjakäigu raames ette võtnud rahvuskonservatiiv Mart Saarso sõnad LGBT kohta.

Kuigi Mart on hetkeseisus ehk pisut liiga intrigeerivalt väljendunud, tahaksin teda 100-protsendiliselt toetada. Olen isegi tahtnud mõnikord vasakliberaalsete lolluste peale karjuda: ” ****, lõpetage ometi need neetud idiootsused, kuidas te, ****, aru ei saa, et see on mõistusevastane, te olete ikka täitsa ****!”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Et mõista, miks mõistusega inimesed endast välja lähevad ja niinimetatud vihakõnedeni laskuvad, toon ma näite Georg Kirsbergi loost “Homondus: kas patt, hälve või lihtsalt kõrvalekalle”.

“Kes veel pole kursis, siis siin ka nimekiri hetkel juba välja mõeldud sugudest, või siis täpsemini gender’itest (gender tähistab inglise keeles vaimset sugu, mitte bioloogilist, mida tähistatakse terminiga sex, ja mida saab olla vaid kaks tükki, mees ja naine, vaid just vaimset, ehk siis seda, mida sa ise enda kohta “tunda” võid,” selgitab Georg Kirsberg oma loos.

Niisiis, imetlege, milliseid karvaseid ja sulelisi multikultimaailm toodab:  Agender, Androgyne, Androgynes, Androgynous, Asexual, Bigender, Cis, Cis Female, Cis Male, Cis Man, Cis Woman, Cisgender, Cisgender Female, Cisgender Male, Cisgender Man, Cisgender Woman, Female to Male, Female to male trans man, Female to male transgender man, Female to male transsexual man, F2M, FTM, Gender Fluid, Gender neutral, Gender Nonconforming, Gender Questioning, Gender Variant, Genderqueer, Hermaphrodite, Intersex, Intersex man, Intersex person, Intersex woman, Male to Female, Male to female trans woman, Male to female transgender woman, Male to female transsexual woman, M2F, MTF, Neither, Neutrois, Non-binary, Other, Pangender, Polygender, T* man, T* woman, Two* person, Two-spirit person, Trans, Trans Female, Trans Male, Trans Man, Trans Person, Trans*Female, Trans*Male, Trans*Man, Trans*Person, Trans*Woman, Transexual, Transexual Female, Transexual Male, Transexual Man, Transexual Person, Transexual Woman, Transgender Female, Transgender Person, Transmasculine, Two-spirit.

Sellise idiootsuse peale võib Mart Saarso sõnad, et LGBT-s on 100% vaimsed invaliidid, tõesti õigeks tunnistada. Jääb üle soovida kõigile selget mõistust, sest see eelnev rodu näib tõesti üle mõistuse olevat.

Ilmselt kuhjatakse EKRE teele üha enam nõmedusi, lollusi, selget saasta ja muudki, et mõistlikud inimesed endast välja läheksid! Hoidke oma närve, kaasvõitlejad, ärge pakkuge neile seda lõbu!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused