Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Martin Helme: “Esimest korda elus näeme reformierakondlast, kes võtab poliitilise vastutuse? Nali!”

-
17.03.2024
Martin Helme leiab, et Kalle Laaneti juhtum on vaid osa süvariigi sisemängudest.

EKRE esimees Martin Helme märgib, et Kalle Laaneti väikese korteriskandaali taustal paistab silma hoopis see, kuidas prokuratuur pole suurte korruptsioonikahtlusega juhtumite puhul midagi ette võtnud.

“No andke andeks, Laanet astub tagasi mingi korteri üürimise tõttu? Kolm aastat on üürinud, nüüd järsku lahvatab skandaal ja esimest korda elus näeme reformierakondlast, kes võtab poliitilise vastutuse? Nali!

Stark Logistics vurab edasi, koroona testihanked ja Keit Pentus-Rosimannuse enda määramine kõrgele kohale, külmlaod, pedofiilsed pildiharrastused, Nordica paljaks riisumine on Parmase väikese butiikkontori (nagu ta ise oma asutust nimetab) arvates kõik tühiasi, aga nüüd on asi tõsine, kolme aastaga maksti üürikorteri eest 12 tuhat!

Kas veel keegi arvab, et meil pole süvariiki? Et kui julged nõuda prokuratuurilt Slava Ukraini uurimist – selle süvariigi poliitprojekti häbiväärse ja üsna avaliku skeemi läbi valgustamist – siis järsku nõuab Isamaa erikomisjoni, meedia “paljastab” hirmsa korruptsiooniloo ja terve hulk advokaate viskub ootamatult prokuratuuri kaitsele.

Tühja kah, asume nüüd kiiresti tähtsamate teemadega tegelema, vaadake, kuluhüvitisi! Ja vaadake, riigikogulastel tõuseb palk, äss-äss!

Kui te tublid olete, siis varsti ei tule teile mingi Laanet või Parmas või Lehtme meeldegi.”