Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Martin Helme: “Miks Mihkelson saab ikka veel väliskomisjoni esimehena Eesti parlamenti esindada?”

-
01.11.2022
MARTIN HELME

Ootan Reformierakonna moraalimajakatelt ikka veel hukkamõistu pedofiilia ja lasteahistamise osas. Nii nagu tahaks kangesti kuulda presidendi, õiguskantsleri, advokatuuri, iga inimõiguste MTÜ ja kõigi meelelahutustööstuse tähe ja tähekese emotsionaalselt ülesköetud röökimist Eesti maine maani tõmbamisest.

Nägin täna riigikogus meie väliskomisjoni esimeest Marko Mihkelsoni rõõmsalt Norra parlamendi spiikrit eluga kurssi viimas ja kui silm õigesti seletas, siis norrakate siinset suursaadikut karuembusesse võtmas. Miks ta ikka veel saab väliskomisjoni esimehena Eesti parlamenti ja eesti rahvast esindada?

Ma ei imesta reformierakondlaste totaalse moraalse pankroti üle. Hüüatused stiilis “kas teil häbi pole”, ei tööta liberaalide ja sotside peal, sest neil lihtsalt pole häbi. Mitte kunagi. Ma ei imesta ka meie meedia truualamliku pingutuse üle muuta Mihkelson ohvriks ja üldiselt teema lihtsalt maha vaikida.

Reformierakonna valitsus on neile andnud koroona ajal puhast cashi ja siis tegi maksumuudatuse, mis jättis omanikele ligi kuue miljoni eest käibemaksu. Ma imestan, et nii paljudel inimestel on lihtsalt ükskõik.

Milline kisa oli Marti Kuusiku teemal, kedagi ei huvitanud lapsed või see, et väidetav ohver ei olnud nõus olema ohver, kedagi ei huvitanud, et politsei polnud midagi leidnud. Kõigil progressivistidel oli asi niigi selge…

 

Martin Helme, EKRE esimees