Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Maskid langevad: ajakirjanikust väike naistšekist nõuab repressioone

-
22.10.2021
Naiskomissar Anvelt nõuab repressioone.
© Internet

Eestis pole eriolukorda, miitinguid keelavaid piiranguid, sõna- ja koosolekuvabadus kehtib – samas nõuavad vasakäärmuslased ja muud totalitarismiihalejad üha rohkem repressioone.

Nii käib ajakirjanik Kärt Anvelt siseministrile peale, et too üritaks lausa riigipööret toime panna – pange tähele, Anvelt ei pöördu mitte valitsuse poole, vaid utsitab jõustruktuuride juhti.

Kommenteerib Markus Järvi: “Kui mina loen seadust, siis ütles põhiseaduse § 47 veel hiljuti seda: “Kõigil on õigus ilma eelneva loata rahumeelselt koguneda ja koosolekuid pidada.” Kuna meeleavaldust pole ka nakkusohu tõttu eksplitsiitselt ära keelatud, siis vaatab meile siit vastu päris kõnekas minitüranni profiil. Võimalusi inimeste tühistamiseks ja kodanike parteiväliste koondumiste laialisaatmiseks “otsiti” (ja kahtlemata leiti) diktatuurides, nagu Nõukogude Liidus. Sõltumatu ja tasakaalukas ajakirjandus Ekspress Meedia esituses, mis muud.”

Varro Vooglaid lisab: “On maskide langemise aeg. Vähemalt see on tänuväärne, et inimeste tegelikud palged paljastuvad. Võimutruud “ajakirjanikud” esitavad jõustruktuure kontrollivale ministrile avaliku üleskutse “otsida võimalus” seadusliku meeleavalduse ärakeelamiseks. See läheb ajalooraamatutesse.”

Eriline kogu loo juures ongi see, et naiskomissar on ametilt ajakirjanik. Ja kui jälgida tema ajakirjanduslikku tegevust, on tigedus ikka vägagi temalik.