Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mati Kuklane: miks on suurimad lammutajad endiselt kõige populaarsemad?

-
23.05.2024
Praegu tutvustavad ka kõige hullemad sigatsejad ennast rahva ja riigi eest seisjatena.
© Erki Evestus

Lihtsalt kurb on vaadata, kuidas praegu võimul olev koalitsioon Eesti majandust ja Eesti rahva elatustaset hävitab.

Kõigil on meeles Tallinna sadama altkäemaksud ja susserdamised. Vana asi. OK. Võtame Eesti Energia. Estlink 2 on rivist väljas juba kuid, rikkekoht on teada, aga parandamist planeeritakse alles augustis. Võrralge praegusi elektri börsihindasid nii Eestis kui Soomes. Vahe kuni 30-kordne.

Eesti firmade konkurentsivõimet hävitatakse täiega. Kuhu lähevad siis teenitavad megakasumid? Kümned ja sajad miljonid on maandunud Jordaania ja Utahi perspektiivitutesse projektidesse. Uus trend on päikesepargid nii Leedus kui Poolas, maetud miljonid, tagasi ei midagi.

Nüüd vaja matta uued miljonid akupankadesse, et midagigi teenida. Piitsaga vee peksmine. Seoses päikeseenergia üleküllusega on hinnad olematud päevastel tundidel ja kallis aku ei korva seda investeeringut.

Nii Tallinna sadam, Eesti Energia, Eesti Raudtee kui Nordica istuvad Eesti maksumaksja kukil ja söövad raha meie ühisest katlast. Raha ei jätku ei õpetajatele, ei päästjatele, ei politseile. Küll istuvad eelpool nimetatud ettevõtete nõukogudes Reformierakonna, sotside ja 200 kõrgepalgalised esindajad, kes kõigel sellel lasevad juhtuda.

Europarlamendi valimised on tulemas ja kõige populaarsemad on ikka sotsid ja reformarid. Kas inimesed on tõesti muudetud lammasteks, et pole võimelised laiemat maailmapilti nägema?

Mati Kuklane, EKRE Lõuna-Eesti poliitik