Meedia jaoks pole sisul vahet, eesmärk on lihtsalt ära panna

Repliik,
- Updated

Ajakirjandus ei suuda kingopeksus kuidagi ära otsustada, kas on hea, kui IT- ja väliskaubandusminister läheb välismaale või pole see seda mitte.

Ajakirjanikud on treinud hulk kriitilisi nuppe sellest, kus Kert Kingot süüdistatakse, et ta ei lähe ühele või teisele piiritagusele kohtumisele. Samas heitis Delfi täna Kert Kingole ette hoopis seda, miks ta läheb visiidile Kanadasse. Mine võta nüüd kinni!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Delfi kajastas nimelt, et IT- ja väliskaubandusministri Kert Kingo teeb visiidi Ottawasse, kus on ametlikud kohtumised kokku lepitud Eesti vabaühendustega, „kellega oleks võinud mugavalt kohtuda ka Tallinnas“.

Nüüd pidi Kingo hakkama meediale end välja vabandama hoopiski sellepärast, miks ta välismaale sõidab. Ta ütles, et koos vabakonnaga tegutsetakse digivaldkonnas tandemina, mistõttu oleks kummaline, kui ta nendega ei kohtuks.

„Fakti, et rahvusvaheline konverents toimub väljaspool Eestit, me muuta ei saa. Sõidan nii kaugele selle pärast, et Eesti ministrit paluti sellel üritusel osalema. Muidugi võiksime vabaühenduste esindajatega kohtuda ka Eestis ning kindlasti neid kohtumisi ka tulevikus ette tuleb, kuid antud juhul tõesti on nii minister kui vabaühenduste esindajad kutsutud samale konverentsile, mis toimub Ottawas. Konverentsi eesmärk ongi viia kokku poliitika kujundajad ja kodanikuühiskonna esindajad.”

Ta lisas, et on kindlasti valmis kahe- ja mitmepoolseteks kohtumisteks teiste riikide esindajatega.

Seega andis see saaga taas kinnitust asjaolule, et üksnes peavoolumeediat jälgides ja uskudes saab avalikkus teada vaid pool tõde. Kui sedagi.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused