Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Meedia tabas seekord kümnesse – Reformierakonna toetus liigub jätkuvalt “tõusvas joobes”

-
25.05.2022
Reformierakond üritab inimesi pehmeks rääkida, aga tulutult.
© Uued Uudised

Tegijatel juhtub mõndagi ja seda ka ajakirjanduses, aga mõnikord läheb ka eksitus täkkesse, nagu BNS-i oma Reformierakonna reitingu kohta.

Reformierakonna toetus liigub jätkuvalt tõusvas joobes

TALLINN, 25. mai, BNS – Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS-i küsitlus näitab, et Reformierakonna toetus jätkuvalkt tõuseb, samal ajal Eesti 200 oma langeb.

Teisipäeva õhtul kirjutas Markus Järvi sotsiaalmeedias vastuseks Kaja Kallase väitele, et “uuel talvel kõigile energiatoetuse maksmiseks pole riigil raha” järgmist: “Homme hommikul on oodata juba uut Ühiskonnauuringute Instituudi reitingut. Armas laulurahvas, ärge nüüd ometi alt vedage. Reformierakonna reiting peab selliste kuldsete avalduste peale endisestki tõusma. 35% oleks hea. 40% oleks veel parem. Mis orjarahvas see selline on, kes oma nöörijat ja kurnajat ei armasta? Peab armastama. Ja hääletama.”

Nii juhtuski: viimaste tulemuste põhjal toetab Reformierakonda 33,9 protsenti, Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda 20,2 protsenti ja Keskerakonda 17 protsenti valimisõiguslikest kodanikest.

Eesti inimestele tunduvad hinnatõusud meeldivat, teisiti seda fenomeni ei selgita.

UU