Meie ajakirjanduse argipäev: nukker ebaprofessionaalsus

Repliik,
©UU
Näide ajakirjanike ebaprofessionaalsusest.

Uute Uudiste kaasautor Prii Tali juhib tähelepanu sellele, kui levinud on ajakirjanduses oskamatus uudiseid sõnastada.

„Reedel olin taas silmitsi ilminguga, mis veenvalt kinnitab, et meie ajakirjanikud (loodetavasti mitte kõik) isegi ei ürita jääda soliidseks, objektiivseks ja täpseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tahaks uskuda, et Karoliina ja Heliis ikkagi teadsid, et Riigikogus hakkab toimuma umbusaldusAVALDUSE ARUTAMINE. Lisaks oli ka ääretult vähe tõenäoline, et see avaldus hääletusel heakskiidu leiab. Ja ometi visatakse Delfi avalehele suur pealkiri kindlas kõneviisis „Riigikogu avaldab peaministrile umbusaldust“. Justkui oleks tegemist juba toimunud või siis kohe-kohe kindlasti toimuva faktiga.

Ja kui nüüd mõni sama ebaprofessionaalne välisajakirjanik selle pealkirja ruttu-ruttu ära tõlkis ning sama ruttu oma lehele saatis, siis oligi järjekordne libauudis meie kohta ka rahvusvahelises meedias. Koos kardetud kahjuga meie mainele.

Kes on süüdi? Muidugi EKRE, kes muu.“

One commentOn Meie ajakirjanduse argipäev: nukker ebaprofessionaalsus

  • Avatar
    Leo Viller

    Nõukogudeaegne anekdoot: pärast Kennedy ja Hrushtshovi võidujooksu kirjutas nõukogude ajakirjandus, et Kennedy ja meie kalli Nikita Sergejevitshi vahel toimus võidujooks, milles meie kallis Nikita Sergejevitsh Hrushtshov saavutas teise auhinnalise koha, jättes USA presidendi eelviimaseks. Tuleb tuttav ette

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused