Metsaline seisatas Rakvere kiriku lävel ja jumalasulane kutsus ta lahkelt edasi

Repliik,
- Updated
©UU
Rakvere Kolmainu kirik võttis omaks võõrideoloogiad.

Tänane uudis geiaktivistide külaskäigust Rakvere kirikusse homofilmide festivali raames paneb mõtlema sellele, kui palju enam üldse Piibli sõnumiga arvestatakse. Või veelgi enam – kui palju on Piiblis tegelikult tõde tänaste “jumalasulaste” kohta?!

Uute Uudiste toimetuse rahvas pole tõsiusklikud ja on kaugel sellest, et propageerida maailmalõppu, kuid mitmes Uue Testamendi evangeeliumis on kirjas see, mis juhtub enne Armageddoni.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esiteks pöörduvad inimesed massiliselt religioonist ära (mida on Läänes hästi näha), ja teiseks – need, kes suure suuga väidavad ennast olevat Jumala Sõna kandjad, on tegelikult Saatana ehk Metsalise käsilased.

“Aga seda tea, et viimseil päevil tulevad karmid ajad. Inimesed on siis sellised, kes on pealtnäha jumalakartlikud, aga kelle teod seda ei tõenda,” ütleb Piibel.

Samamoodi on Raamatute Raamat kirjutanud kaude neist, kes tahavad kirikut “kaasajastada”, tuues sinna geiagenda ja migrandid: “Te truudusemurdjad, eks te tea, et sõprus maailmaga tähendab vaenu Jumalaga? Kes tahab olla maailma sõber, saab Jumala vaenlaseks.”

See sobib väga hästi nii Annika Laatsi kui ka Tauno Toompuu kohta, kes toovad kirikusse “maailma” koos omasooiharate ja agressiivse islamiga, jutlustades seda “armastusena”. Laats on saanud ju kiidusõnu ka president Kaljulaidilt, kes ametisse astudes kohe õnnistamisest loobus – seegi ütleb palju.

Päris huvitav oleks teada, mis toimub selliste renegaatlike kirikuõpetajate peades? Kas nad ongi üldse usklikud või teevad lõhestustööd Soodoma ja Gomorra vaimus? Sest kui võtta taas aluseks Piibel, mille järgi Tema lõi taeva ja maa, siis mis õigus on laatsikestel ja toompuukestel Kõigevägevama Sõna ümber tõlgendada? Vikerkaarevärvides altar – Jumal, sa näed ja ei mürista?

Tegelikult on asjalood väga lihtsad – neomarksism õõnestabki religiooni just nõnda, et kirikusse tuuakse kogu Issanda loomaaed kokku ja kui see pühapaik on ära lagastatud, siis ei soovi tõsiusklikud enam sinna minna. On ju Rakvereski kuulda, et tuleks kogudust vahetada.

Sama tempu teeb neomarksism ju ka rahvusluse kallal – kõik need “avatud” ja “rõõmsad” rahvuslused ning eestluse massiline ärakinkimine ongi mõeldud selleks, et lihtne hoolimine oma rahva kestmisest ära lörtsida ja sundida tõelisest rahvuslusest eemalduma needki, kes sellest veel hoolivad.

3 commentsOn Metsaline seisatas Rakvere kiriku lävel ja jumalasulane kutsus ta lahkelt edasi

 • Avatar
  Leo Viller

  Nõukogude ajal olid paljud nn jumalasulased KGB informaatorid. Asi siis nüüd nendel ja nende aatekaaslastel pededele tagant sisse pugeda

  • Avatar

   Kui me süüdistame kirikuteenreid KGB informaatoriteks olemises, siis enamasti oli neil valida kas olla informaatorina kirja ja püüda sealjuures anda oma parim või mädaneda kuskil polaarjoone taguses tundmatus hauas. Lihtsam on süüdistada kui olla ise sellise valiku ees …

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Kiriku on üle võtnud ja seal end kehtestanud sorosfashistist-rassistist, homomultikulti ideoloogiat esindava provintsi nn presidendi vaim. Mitte sorosfashistidest-rassistidest ja mitte homomultikultilastest kristlased on paratamatult sunnitud nüüd pärast kiriku kaaperdamist homomultikultilaste poolt ehitama endale uue kiriku.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused