Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Mida rohkem riik oma kodanikke politseiautosse surub, seda kergem on rohelistel mehikestel tulla

-
16.12.2021
Oma rahva vastu oli selline hammaste näitamine justkui loomulik, aga punatanki juures võivad putinitiblad teha mida iganes. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Eesti suveräänsus on tõsiselt ohus ja seda nii sise- kui ka välistegurite mõjul.

Neljapäeval läks Stenbocki maja kandis mäsuks, sotsiaalmeedia videotes on näha, kuidas politsei kedagi kongi surub ja inimesed toimuvaga rahul pole.

Eesti rahvas on niigi lõhestunud, seega ei ole mõtet olukorda analüüsida ja siia sobib Taivo Sepa mõte: “Ole sa politsei poolt või vastu, aga fakt on see, et elame jälle ajas, kus üks eestlane annab teisele käsu peale nuuti ja lükkab vagunisse. Kuidas selline asi mõjub riigikaitse tahtele, seda võib vaid ette kujutada.”

Rõhutada tulekski kahte momenti: nimelt ongi eestlased taas eestlaste vastu. Asjad paremaks ei lähe, sest lisaks koroonapiirangutele kasvab rahulolematus ka kliimapoliitikast lähtuvate hinnatõusude vastu. Inimesed hakkavad üha enam tänavatele tulema ja ilmselt hakkab ka Eesti politsei üha rohkem eestlasi kongidesse toppima.

Teine moment seisneb suhtumises oma riiki – omariiklus kaob nii Brüsseli käskude-keeldu kui ka venekeelsete Tallinnas toimunud võimuhaaramise varju, ning see võõraks muutuv riik represseerib ka oma kodanikke, seega jääb vähemaks neid inimesi, kes tahaksid suveräänsuse kaotanud riiki kaitsta. Samas aga muutub Venemaa aina agressiivsemaks ja optimismiks põhjust pole.

Jüri Kukk