Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Midagi uskumatut – ateismi eestvedajatest marksistid hakkasid kristlasteks

-
12.02.2021
Marksistide eestvedamisel on kirikuid tavaliselt põletatud. Illustratiivne pilt on kirikupõlengust Karjalas. (Foto: Scanpix)

Kogu maailmas on mistahes religiooni kõige rohkem ahistanud ja hävitanud ateistlik marksistlik ideoloogia – sestap tekib väga õõnes tunne, kuuldes, et sotsid on kristlasteks hakkamas.

BNS kirjutab: “Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juhatus kiitis sel nädalal heaks usulise ühenduse Usutiib asutamise. „Usutiiva asutamine on igati loogiline samm, kuna sotsiaaldemokraatlikud väärtused on sarnased kristlike väärtustega. Meie eesmärgiks on toetada ühiskonnas nii avatud religioossuse levikut kui usuteemaliste diskussioonide pidamist. Soovime pakkuda usklikele võimalust poliitikas kaasa rääkida ning oleme valmis aitama Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda usuliste küsimuste puhul selgituste ja ekspertiisiga,“ ütles üks asutajatest Keila linnavolikogu liige ja kultuuritöötaja Anneli Pärlin.”

See on ikka väga vapustav avaldus – sotsiaaldemokraatlikud väärtused olevat sarnased kristlike väärtustega. Nii ütlevad ilmalikkuse ideoloogid, kes on eluaeg võidelnud religiooni vastu.

Pigem on tegu sellega, et marksistlikud “sallijad” üritavad üle lüüa Jeesuse õpetuse armastamisest ja andestamisest, ning sel moel kristluse veelgi rohkem nurka suruda. Religiooni usurpeerimine uusmarksistide poolt käib täie hooga.

Hea näide on Risti koguduse õpetaja Annika Laats, kes on neomarksistlikud ideoloogiad otse kirikukantslisse vedanud ja vaidlustab Piibli seisukohti. Ka Usutiiva üks asutajatest, endine teoloog, Tartu linnavolikogu liige ja Hugo Treffneri gümnaasiumi õpetaja Toomas Jürgenstein on üks nendest, kes üritavad marksismi ja kristlust iga hinna eest kokku sobitada. Ennekõike üritavad marksistid kristlikku õpetust muuta sallivaks homoseksualismi suhtes, mis on Piiblis üks konfliktsemaid vastasseise Soodoma ja Gomorra näite varal.

Usklikud inimesed peaksid väga hästi teadma Piibli neid kohti, kus hoiatatakse väärõpetuste eest, mida neile räägitakse Jumala nimega suus. Sotsid on sellised, keda ilmselt ei suuna mitte taevased väed.