Millal ja miks sai Jürgen Ligist lahmiv ja kibestunud õelutseja

Repliik,
©Scanpix
Jürgen Ligi näib raskelt üle elavat aegu, mil tal puudub võimalus teistele karistamatult sisse sõita.

Paljud poliitikajälgijad on jõudmas arvamusele, et reformierakondlane Jürgen Ligi on humoorikalt sarkastilisest ja terava keelega skandalistist muutunud norivaks ja õelutsevaks tühikargajaks.

Seda oli väga hästi näha kolmapäevases infotunnis ja istungil, kus Ligi ei esitanud riigieelarve arutelul mitte asjalikke ja argumenteeritud seisukohti, vaid lihtsalt noris ning tegi eelarvet vähimagi taustainfota lihtsalt maha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ligi ei kasuta oma kõnedes ammugi enam sedavõrd numbreid, tabeleid ja fakte, kuivõrd temale omast “argumentatsiooni”: “Te olete kõik lollid, kes ei saa millestki aru, ainult mina, Jürgen Suur, jagan ja tean kõike täpselt.”

Ka Riigikogu rahanduskomisjonis pidavat Ligi liikmete sõnutsi aina kõiki segama, kõigiga norima ja oma “ülimat tarkust” demonstreerima. Asjalikust mehest on saanud destruktiivne lammutaja.

Muidugi on kõige selle taust see, et Reformierakond pole enam võimule ja Ligi “geniaalsus” ei leia enam kasutamist ehk siis mitmes ministriametis töötanud ja kõigis neis palju asju kihva keeranud mees pole enam võimupiruka juures.

Isegi kui Jürgen Ligi pole välispankade rahapesusse segatud, on tema minimaalne süü selles, et rahandusministri ametit pidanud mees magas lihtsalt ajaloo suurima rahapesu maha. Kedagi ei veena jutt, et seda kuritegu polnud rahandusministeeriumist märgata.

Ilmselt kardab Ligi suuresti rahapesu paljastusi, mis võivad ta maine rikkuda või kogunisti pikale elu üle järelemõtlemisele saata. Seetõttu ongi Reformierakonna kunagisest säravpoliitikust saanud õelutsev “kaagutaja”.

UU

One commentOn Millal ja miks sai Jürgen Ligist lahmiv ja kibestunud õelutseja

  • Avatar

    Tunnen suht isiklikult hr. Ligit nii 1990-ndate ajast alates.
    Ta on alati selline olnud – kas just kibestunud aga terava ja ülbe ütlemise ja käitumisega.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused