Mis keelel, see meelel – opositsioon tõestas, et mehe ja naise abielu kinnistamist on väga vaja

Repliik,
- Updated
Sotsid jäävad oma pahna otsa istuma.

Opositsiooni ettepanekud abielureferendumi eelnõu juurde näitasid selgelt, kui suur on oht, et kui lisaks mehe ja naise abielule antakse roheline tee ka samasoolistele, siis pole kaugel ka aeg, mil abiellu astutakse ühe Kasahhi ärimehe kombel näiteks seksinukuga.

Nagu ütles vasakäärmuslik ajakirjanik Krister Paris Eesti Päevalehes, olevat abielu laiendamise küsimus juba kaugelt laiem kui samasooliste kooseluseadus ette näeb. Seega siis on suund juba põhimõttele “kõik kõigiga”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Järgmisena võetakse ette ilmselt pedofiilia seadustamine, mida näitasid ka reformar Toomas Kivimägi ettepanekud alandada abiellumisiga 13. eluaastani, seega ka seks. Pedofiilia legaliseerimise eest hoiatajad vihjavadki, et alustatakse seksiea alandamisest.

Kuna islam tungib aktiivselt Euroopasse, siis tahab Reformierakond seadustada ka abielud mitme naisega. See, et Ligi küsis, et kas kõne all on abielu elusa naisega, näitab reformarite tungi nekrofiilia suunas.

See kõik võib tunduda halva ja perversse naljana, aga nii need asjad paraku just pihta hakkavad. Rootsi noorliberite ettepanek seadustada nekrofiilia ja insest on juba täiesti tõsiselt, kuigi ajupuudes tehtud.

Sotsid on samasooliste abielu juba tingimusteta esikohale sättinud ja tõenäoliselt on ka Indrek Saare peas idanemas üha uuemad “progressiivsed” seksuaalsed vabadused.

Selliseid “naljajutte” võib juba täie tõsidusega perverssustena maha hõigata. Me oleme siiski mõistusega inimesed, homo sapiens, ja kuigi pervomehed võivad ennast rahuldada kasvõi mutimullahunnikus ja -naised juurviljadega, mõistusega inimesed selleni ei lasku. Miks siis opositsioon reklaamib perverssusi, pakkudes neid lausa seadusandlusesse?

Tegelikult on see teema juba ammu kontrolli alt väljunud, seda juba samasooliste kontekstis. Kui mehed tahavad koos elada, siis lasku käia, aga milleks neile lapsendamisõigus? Haberid-Pillerid jätavad lapsed ilma emaarmastusest.

Kui täiskasvanud mehed teevad kooseluotsuse, siis tuleks ka mõista, et kumbki neist pole võimeline ilma naisteta elu ilmale tooma – miks peab neile võimaldama vanemaõigust? On ju loogiline, et nad ei saa oma lapsi sellises elus endale lubada, ja sellega tuleb leppida.

SDE-le ja Reformierakonnale võib lausa tänulik olla – nad näitasid ära, milline hullumaja läheb lahti, kui eluandva mehe ja naise suhte kõrvale lastakse äärmuslaste “kõik kõigiga” variant.

Opositsiooni ettepanekud abielureferendumi seaduse juurde on kui sotside Soodoma ja reformarite Gomorra linnavalitsuste reklaam. Iga sotsi ja reformierakondlase käest võib nüüd tutvudes julgelt küsida: kelle või millega sina abielus oled?

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused