Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Mis toimub küll sinu peas, zombi?

-
27.05.2022
Silmad… ütle mul kust sa need said?

Mida ühist on Postimehel ja Objektiivil, Obamal ja Loonel?

Kohe pärast ühe peavoolumeedia poolt, mis on Eestis sisuliselt osa valitsusest, kontekstist väljarebitud ja meelevaldselt tõlgendatud Varro Vooglaidi mõttekäiku Objektiivi saates lõpetas Postimees härra Vooglaidile sõna andmist ja sulges tema saate meie karnautunud rahvuslehes. Kusjuures momentaanselt, nagu oleks seda hetke kaua ja kannatamatult oodatud.

Aga tuleb nii välja, et Postimehel ja Objektiivil on ikka veel palju rohkem ühist, kui oleks võinud järeldada. Näiteks suhtumises elavate seas kõndivatesse mõttezombidesse. Mõlemaid pooli zombid paistavad jahmatavat.

Objektiiv teatab, et USA endine president Barack Obama esines sotsiaalmeedias avaldusega, milles leiab, et musta kurjategija ja narkomaani George Floydi surm on tähtsam sündmus kui 19 mitte-musta lapse ja kahe õpetaja hukkumine Texase koolitulistamises.

 

Postimees aga tõdeb: Riigikogu keskfraktsiooni liige Oudekki Loone kahetseb, et Eestis pole omaaegsele kommunistlikule revolutsionäärile, riigikukutajale Viktor Kingissepale ikka veel ausammast.

Iiri ansamblil The Cranberries on olemas maailmakuulus lugu „Zombie“, kus üritatati aru saada, mis toimub zombi peas.

Vastused hakkasid just laekuma.

Ivan Makarov