Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Must lesk tuli hirmutama, aga hävis ise

-
31.08.2019
© Scanpix

Reformierakonna esimehena opositsiooni piinlikku umbusaldushääletusse vedanud Kaja Kallas paistis eilsel bändisärgipäeval silma sümboolse riietusega – musta värvi lühike ja õhuke suvekleit.

Võib ju vaielda selle üle, kui sobilik üks või teine rõivaese või kleidimudel Riigikogu istungite saali on, teisalt on ju uus normaalsus, et oma väljanägemisega püütakse ka riigi esindusruumis erinevaid sõnumeid ja märke edastada.

Seega – rahu. Loeme siis neid sõnumeid.

Nõnda nägigi Kaja Kallas välja justkui maailma üks mürgisemaid ämblikuliike must lesk, kelle emased isendid söövad aeg-ajalt pärast sigimisakti oma kosilase ära. Sellest tulenevalt on liik saanud ka oma nime.

Nii, et kõik, kes kavatsevad Kaja Kallase juhitava Reformierakonnaga ühte heita, peavad selle tõigaga arvestama. Iseasi, kui kaua Kallast üldse tema käpardlikkuse pärast Reformierakonda juhtida lastakse. Isegi sotside endine juht Jevgeni Ossinovski nimetas teda poliitiliselt kogenematuks. Ja Reformierakonna mitteametlik häälekandja Delfi arvamustoimetaja Alo Raun viibutas näppu oma repliigiga: “Opositsioon, vaadake peeglisse, selline kaotus ei olnud küünlaid väärt”.

UU