Mustad pilved Mailis Repsi pea kohal tihenevad – haridusministeeriumist haihtusid miljonid

Repliik,
Mailis Reps

Korruptsioonikoalitsiooni ühe looja Mailis Repsi osas hakkab üha enam välja ilmuma korruptiivseid tegusid, kus Jura kohvimasin on veel kõige tühisem “eksimus”.

Eesti Ekspress kirjutab sellest, kuidas kolmele Tallinna vene õppekeelega koolile maksti eesti keele õppeks välja 2,55 miljonit eurot, aga Riigikontroll ei leidnud dokumentidest mingit selgust, kuhu see raha läks. Asjasse on lisaks ministeeriumile segatud ka Tallinna linn ning uus leping 750 000 euroga juba ootab taskuid.

Mailis Repsi ümber toimuv muutub üha sürreaalsemaks – hiljutine pealtnäha asjalik minister näib enda ja riigi rahakoti segamini ajanud olevat. Seejuures tasub tähele panna, et Reps on mitmeid kordi minister olnud ja kogu tema tegutsemisaeg võib saladusi varjata.

Eraldi aga tuleks üle vaadata see kahju, mida Reps on teinud Eesti haridussüsteemile – tema ajal on sinna imporditud ohtralt rumalusi, mis on juba varem Lääne haridussüsteemid lapse- ja perevaenulikuks muutnud. Samuti pole Reps alati eestikeelset haridust toetanud nii, et see ka tugevana püsiks ning eesti keelt ja kultuuri elujõulisena hoiaks.

Kaja Kallase valitsus on väga nõrgal vundamendil, kui seda toestavad Autorollo, Mailis Reps ja muud sellised korruptiivsed nähtused.

“Väiksed vargad ripuvad võllas, suured sõitvad tõllas – kutsariteks korruptsiooni uurijad!” nendib üks kommentaator.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused