Olge valmis! Rail Baltic hakkab poole miljoni euro eest meie ajusid pesema

Repliik,
- Updated
©EKRE
Rail Baltic ratifitseerimise vastane pikett Toompeal.

Täna selgusid suhtekorraldusfirmad, kes hakkavad Balti riikides välja arendama Rail Balticu kommunikatsioonistrateegia aastateks 2020 kuni 2026. Seda tööd tehakse 400 000 euro eest, millele lisandub käibemaks 84 000 eurot.

Hanke võitjaks osutusid ühispakkujatena Eesti Akkadian, Läti Vilands Associates ja Leedu Fabula Ir Partnerial. Akkadiani nime all toimetab tuntud suhtekorraldaja Daniel Vaarik, kes on muu hulgas olnud Siim Kallase valitsuse ajal pressibüroo direktor. Siim Kallast tunneme kui üht tulisemat Rail Balticu projekti eest võitlejat.

Kui te veel ei teadnud, siis kommunikatsioonistrateegia ja suhtekorraldus – see on neiupõlvenimega propaganda, rahvalikumalt väljendudes ajupesu. Rail Balticu suhtekorraldajate töö sisuks on muu hulgas ajakirjanike ümber sõrme keeramine, raudteetrassi ohtude pisendamine ja projekti kriitikute (keskkonnakaitsjad, sajad Eesti kultuuriinimesed ja rahvuskonservatiivid) süstemaatiline naeruvääristamine.

Teisisõnu, pange ennast valmis selleks, et ligi poole miljoni euro eest hakkame me söögi alla ja peale kuulma, et Rail Baltic ongi meie uus õnneallikas, Eesti uus suur narratiiv.  Kutsume lugejaid üles jääma siiski skeptiliseks igasuguse Rail Balticut kiitva teabe suhtes – tõenäoliselt selle jutu ajaja propagandistide poolt kinni makstud!

UU

 

 

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused