Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Õppejuhi suhe täisealise abituriendiga maksis töökoha, Riigikogu väliskomisjoni esimehe pornoharrastus mitte

-
02.11.2022
Kuluhüvitiste teema peaks olema Riigikogu-siseselt klaaritav ja ajakirjanikud peaksid saama kirjutada siseraporti põhjal, mis välistaks teema kasutamise poliitilistes rünnakutes.
© Uued Uudised

“Elu on ääretult ebaõiglane!”, võiks tänasel päeval mõnigi öelda, aga sentents “Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale” paneb kõik paika.

Tartu Postimees kirjutab: “Mõni päev enne sügisvaheaja lõppu lahkus Jaan Poska gümnaasiumist õppejuht Märten Karm, sest avalikuks tuli tema suhe kooli endise abituriendiga. Direktori andmeil oli õppejuhil tekkinud suhe eelmisel aastal abituriendiga, kes oli suhte loomise ajal juba täisealine. Koolijuhi andmeil oli suhe konsensuslik, kuid sellegipoolest otsustas kool töösuhte õppejuhiga lõpetada.”

Kuigi õppejuhi suhe õpilasega oli vastastikku nõusolev ning neiu täisealine, tegi kooli siiski eetilise otsuse. Reformierakondlasest Riigikogu liige ja väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson aga lapsest nilbeid pedofiiliahõngulisi fotosid ning jätkab nii poliitikas kui rahvaesindajate kogus ehk parlamendis. Õpetaja koolist minema, perverssustega tegelenud poliitik aga kindlamalt oma soojale toolile.

Huvitav, et mida alamal asuvad institutsioonid, seda kõlbelisemaid otsuseid suudetakse teha, tipp-poliitikas aga ei minda võimupiruka juurest isegi härgadega sikutades minema, eriti kui tegu on Eesti poliitoravatega.

Õpetajaid pillutakse Eesti lihtsamalt minema kui poliitikuid.

Uued Uudised