Paradoks: kogu aeg “avatud” maailma toetanud liberaalid muudavad selle nüüd kättesaamatuks

Repliik,
©UU
Vaevalt et Maa ilma inimesteta oleks vaid üks ilus looduspark.

Liberaalid, kes on saanud aju surmava annuse neomarksistlikku mürki, ajavad jätkuvalt suust mõistusevastast juttu välja – teisiti ei saa kommenteerida seda, kui iseennast planeedipilastajaks nimetatakse või inimeseks olemine kahtluse alla pannakse.

Nii väitis president Kersti Kaljulaid, et Maa põdevat haigust nimega Inimene. Minister Martin Helme kommenteeris seepeale, et tema näeb küll Maa peal väga palju ilusat, mille on välja mõelnud ja loonud Inimene.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegu on täiesti erineva suhtumisega – Kersti Kaljulaid peaks justkui inimene olema, aga häbeneb seda, nagu kõik vasakliberaalid. Rahvuskonservatiiv tunnistab, et inimesed pole kõike küll õigesti teinud, kuid hea on olla inimene.

Häbi enda pärast on haaranud ka nooremat põlve eestlasi. Krister Kivi nimetab ennast planeedipilastajaks ja pihib, et Greta Thunbergil on õigus ja tema reisiarmastus on määratud hukule.

“Aina kasvav keskkonnateadlikkus teeb lendamise praegusest märksa kallimaks ning kontinendid muutuvad üksteise suhtes taas kättesaamatumaks,” kirjutab Krister Kivi Eesti Ekspressis.

Naljakas on see, kuidas veel aasta eest süüdistati EKRE-t selles, et erakond tahab Eesti kinniseks ühiskonnaks muuta, avatuse kaotada ja siin kannelt tinistades ning kama mugides ihuüksi istuda. Liberaalid ise uhkustasid selle üle, kui avatud nad on ja kuidas maailm neile avatud on.

Nüüd on kõik vastupidi – EKRE skeptilisus selle vastu, et kliimamuutused on algusest lõpuni inimtekkelised, lubaks säilitada normaalse tee kliimaneutraalsuseni ja sellega päästa ka maailma avatuse, kuivõrd ära jääks tobedad piirangud reisiliiklusele.

Liberaalid seevastu raputavad endale tuhka pähe, nimetavad ennast planeedipilastajateks, on valmis ennast rooskama, lennukid maale jätma ja kinnisesse maailma sulguma. Osad on vahetunud.

Kõige kõnekam on see, milliste kameeleonidena nad ennast näitavad – ei mingeid põhimõtteid, alati valmis hetketrendi järgi värvi vahetama. Sest kliimahüsteeria on trendikaup.

“Ringvaates” räägiti HI-viiruse kandjatest, kelle elu erineb teistest vaid selle poolest, et nad võtavad hommikul ja õhtul tableti. Ometigi oli see haigus aastakümnete eest samasuguse hüsteeria aluseks, nagu täna kliimaneutraalsus.

Haigusele leiti rohud ja ilmselt on varsti inimkonnale olemas tehnoloogia CO täielikuks kinnipüüdmiseks. Aga rumalad liberaalid jõuavad vahepeal paanikaga maailma sulgeda…

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused