Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Paul Oja: ära laena mulle kannelt, Astrid!

-
03.03.2022
ERR-i maine on kehv, sest rahvusringhääling kajastab sündmusi kallutatult. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

ETV korrespondent Astrid Kannel oli, nagu igal õhtul, ka 2. märtsi õhtul otse eetris ja edastas vahetuid muljeid sõjasurve all ägava Ukraina Rivne linnast.

Reportaažile polnud midagi ette heita, Kannel on kogenud ajakirjanik ja oskab teha professionaalsel tasemel videoreportaaži.

Tema kommentaare kuulates kippus aga ühel hetkel hing kurku kinni jääma. Ta teatas nimelt, et Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi olevat oma rahva seas kujunenud samasuguseks ikooniks nagu Che Guevara!

Mida imet? Üks on mees, kes juhtides oma rahva võitlust oma rahvusliku iseolemise eest, oma isamaa sõltumatuse eest ja kõigi traditsiooniliste väärtuste eest, mis nende mõistetega seostuvad, ja seejuures suurt isiklikku vaprust ja andumust neile ideaalidele üles näidates on teenitult üle maailma rahvuskangelase etaloniks tõusnud.

Ja teine on revolutsionääri musterkuju, sellesama revolutsiooni andunud võitleja, mis näeb oma pealisülesannet rahvuslike, isamaaliste, perekondlike väärtuste purustamises ja muttatallamises deviisi all „Kõigi maade proletaarlased, ühinege!“ (Õnneks ei võimaldanud saatus tal oma hävitustööd kaua jätkata.)

Kui niisuguseid inimesi ühte patta panna, siis peab oma arusaamine maailma asjadest ikka väga nihkes olema.

Ära laena mulle kannelt, Astrid!

Paul Oja, Uued Uudised Soomest