Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Pinnale ujuvadki poliitiliste mõrvade õigustajad

-
21.05.2024
Robert Fico toetajad haigla juures
© Scanpix

Ajakirjanike töökad käed leiavad üha uusi inimesi, kes õigustavad poliitilisi mõrvu. Kõhedust tekitav. Päästikusõrm vasakäärmuslastel juba niheleb, terroristliku käitumise normaliseerimine on käes. Slovaki siseministeerium on juba viidanudki, et mõrvar ei tegutsenud üksi.

Kolumnist Oleg Samorodni kirjutab Õhtulehes, et õhus on märke, et Euroopas võib lähiajal ette tulla teisigi sarnaseid sama šokeerivaid sündmusi – provokatsioone, terrorirünnakuid ja salapäraseid poliitilisi mõrvu.

„Vihakõne viib vihakuritegudeni, ka Eestis on poliitikuid, kes ei tõrgu Robert Ficot eeskujuks võtmast,“ toob ta näite.

Me ei tea paljusid Fico mõrvakatsega seotud asjaolusid. Ja tõenäoliselt ei saagi lähitulevikus teada. Kuid mõned selle kuriteoga kaasnevad suundumused on üsna selgelt nähtavad.

 

Allikas:

https://www.ohtuleht.ee/1107170/atentaat-slovakkias-oleg-samorodni-vihakone-viib-vihakuritegudeni-ka-eestis-on-poliitikuid-kes-ei-torgu-robert-ficot-eeskujuks-votmast?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2wDp3HAj8w0HhrEnz_w0f13KvlTDsPd9GZwQBRPveIER2VEnhEgOVvlfs_aem_AT-rtJHiILtkZSXu9hg0cEvK_LwfT3Vs2_mC7HTadFaIZLH7TpGoaZV30GdJsl2uFQ573yCKpDIIfRb7UU0cmNd2