Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Poliitikas on kameeleonide aeg

-
21.05.2024
Kunagisest konservatiivist on saanud punalilla globalist.
© UU

Paljudel inimestel on endiselt imelik vaadata kauaaegset Keskerakonna esinduskuju Jüri Ratast Isamaa värvi mähkununa. Aga see ei ole esmakordne, kui meenutada mürkrohelist Tallinna abilinnapeaks ostetud ja siis “kahesajaliseks” saanud Züleyha Izmailovat või kunagist IRL-i juhti Margus Tsahknat, kes nüüd on homoagenda eestvedaja.

Traditsionalist Varro Vooglaid kirjutab sotsiaalmeedias Margus Tsahkna näitel sellest, kuidas väidetava konservatiivse partei eesotsas olnud mehest on saanud homoagendat edastav liberaalglobalist.

“Tasub meelde tuletada, et see johhaidii ei ole mitte ainult Eesti Vabariigi välisminister ja E200 esimees, vaid ka IRL-i endine esimees. Jah, varem IRL-i nime kandnud Isamaa endine esimees. See näitab, milline on terve rea end konservatiividena esitlevate inimeste tegelik pale ja millised kameeleonid võivad olla paigutatud isegi end konservatiivsena esitleva erakonna juhi kohale,” hoiatab Vooglaid.

Tänast Isamaad vaadates meenubki aeg, mil Urmas Reinsalu seisis uues valitsuses Kaja Kallase kõrval. Nüüd ta kritiseerib peaministrit, aga kui ta oleks pärast valimisi Reformierakonnalt kutse saanud, räägiks ta väga tõenäoliselt praegu sellest, kui vajalik on automaks. Koos ekskeskerakondlase Jüri Ratase ja ekssotsitari Urve Paloga.

Uued Uudised