Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Praeguse ühiskondliku kriisi põhjuseks on see, et enam ei sallita vabalt arvamust avaldavaid inimesi

-
25.10.2021
Mitte vaktsineerimise vastu, vaid vabaduse poolt.
© Erakogu

“Aare Tamm kirjutab FB-s: “Eestlastest hooliv inimene ei saa tegevusetult pealt vaadata, kui nukuvalitsus meile koonduslaagrit ehitab. Koonduslaagri ehitamist saab peatada algul, mitte enam siis, kui väravad selja taga kinni on löödud.”

Täpselt nii see ongi. Kui praegu rünnatakse meeleavaldust, seal osalenud inimesi, Varro Vooglaidu, Tõnis Mäge, teisi seal esinejaid, Martin Helmet ja EKREt, siis põhjus on üks: ei sallita TÕDE tunnetavaid ja VABA ARVAMUST avaldavaid inimesi.

Ma ei osalenud seekord meeleavaldusel, 2014 oktoobris Riigikogu ees osalesin, aga tahaksin praegu samuti meelt avaldada:

1) Aus ja hingetundlik eestlane ei saa tegevusetult pealt vaadata, kui nukuvalitsus meile koonduslaagrit ehitab. Koonduslaagri ehitamist saab peatada algul, mitte enam siis, kui väravad selja taga kinni on löödud.

2) Me oleme ohtlikult tagasi vajumas NLiitu, kus suure osa kodanike arvates oli olemas üks ainus ja vaidlustamatult õige ülevalt alla öeldud mõtlemine: “kõik, mis antakse ülevalt, on paratamatu ja püha”. Isikud, kes õigesti ei mõelnud, tuli ümber kasvatada pehmemate või karmimate meetoditega.

3) Kurja võiduks on vaja ainult seda, et head inimesed ei teeks mitte midagi. Kui kurja kavandatakse ja ellu viiakse meie vaikival nõusolekul, siis me saamegi paratamatult ehtsa ennast täiel määral kehtestanud kurjuse riigi.

KURJUS tuleb peatada õigel ajal silmade avamisega, aktiivse sekkumise ja vastuvõitlusega. Praegu ehitatakse meie ümber tõesti tõesti koonduslaagrit. Sellest, pimeduse jõudude pealetungist ja kummalise kurjuse asumisest mõnede inimeste sisse räägiti avatud tekstiga ka meeleavaldusel.

Pimeduse ja valguse jõudude võitlus oli seal ja on tänasel päeval lausa tuntavalt õhus.”

Ülla Vähk