Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Priit Pulleritsu mõtteid jälgides – kas ja kui palju me näeme enda ümber moraalseid värdjaid?

-
28.05.2018
Need Iraagist pärit mehed peaks oma kodumaad üles ehitama, mitte aga Prantsusmaale ronima.
© AFP Photo/Scanpix

Kui loed Priit Pulleritsu arvamusi, siis imestad, kuidas see mees ikka veel Postimehes on. Aga ilmselt samal põhjusel, miks Gräzin Reformierakonnas – vastaline küll, aga liiga tark mees, et minema lasta.

Oma loos “Moraalsed värdjad 2” kirjutab Priit Pullerits: “Ilma vähimagi süüme- või häbitundeta, moraalsetest kategooriatest mööda vaadates kõlavad tahtmised, et Eestigi ajaks nõrgemate ja vaesemate riikidega samasugust röövellikku poliitikat, nagu ajavad paljud, moraalse kompassi üle parda heitnud Euroopa maad. Et toome vajalikke spetsialiste sisse kolmandatest riikidest – korrakski mõtlemata sellele, et neid spetsialiste on nende kodumaal veelgi rohkem vaja.

Samamoodi, moraalsete värdjatena käituksime ka siis, kui hakkaksime teiste riikide kombel sisse tooma neid, kes meie eest odavamad tööd ära teeksid. Või nagu seda ilustada püütakse: et edaspidi leiduks neid, kes meile tulevikus pensioni maksaksid. Kuidas seda ka nimetatakse, igal juhul on raske näha olulist erinevust kolonialistlikust ekspluateerimisest – must töö jäägu mustadele.

Eneseõigustuseks võib ju öelda, et kui muud riigid röövivad nõrgematelt hinnalist tööjõudu, siis ega Eestigi teistmoodi saa. Ent siis tuleks ka ausalt endale tunnistada: jah, oleme samasugused moraalsed värdjad nagu paljud teised edukad maad.”

Pulleritsu kombel kirjutasin juba ammugi president Kaljulaidi ja riigikogulase Randpere kohta, kes annaksid eestlase nimetuse igale soovijale ja näeksid meelsasti tervet Lauluväljakutäit neegrid laulmas “Eestlane olen ja eestlaseks jään” – kuulge, neil inimestel on oma keel ja kultuur, omad laulud, mis pisara silma toovad, kui nad kodust kaugel on! Eestlust neile kinkides ei arvesta te ju sellega, et tahate ka nende juured läbi lõigata!

Eesti peavoolumeedia ei räägi ammugi enam tõtt, seega ei tea Eesti inimene seda, et juba 2015. aastal pöördusid viis Lääne-Aafrika kristlikku piiskoppi Euroopa poole palvega mitte meelitada neilt noori ära – need riigid kannatavad noorte ja pisut haritumate äravoolu tõttu rängalt. Aga Sorosel ja vasakliberaalidel on ju vaja rahvusriikide Euroopa purustada, seda ka Aafrika arvelt, kelle noored tuuakse Vanasse Maailma logelema ja virelema, narkootikume müüma ja kurja tegema.

Kaljulaidid ja Randpered tahavad oma pseudolahkuse ja -inimlikkusega kõik siia kokkuaetavad kultuurid sisulistelt hävitada, nii neegri, süürlase kui ka eestlase, nii põlisrahva kui sisserändajate omad, ja muuta nad juurtetuks maailmarahvaks. Isegi kui süürlased ja mustad Eestisse elama jäävad ja eestlannadega abielluvad, tahavad nad, et nende lapsed ka isapoolset kultuuri edasi kannaks. Mõlemat kultuuri võrdselt edasi viia ei saa, üks hakkab nagunii üle olema (isapoolne on tavaliselt tugevama mõjuga), ja kui saakski, siis ei ole see enam eesti, araabia ega bantu kultuur, vaid mingi segapuder, nagu on pidžin-inglise ehk kreooli keel, mis ei ole ühegi inimese emakeel, kuigi teatud kogukondades seda kõneldakse.

Ka erinevaid kultuure segades, inimeste juuri läbi lõigates, rahvuste omapära tappes ja mingit ühtset halli maailmakodanikku luues käituvad Eesti vasakliberaalsed võimurid samal moel moraalsete värdjatena, sest nii hukutatakse eesti ainulaadne kultuur sellel väikesel maalapikesel ning kistakse oma kodumaa küljest lõplikult lahti ka kõik need poputatavad sisserändajad, keda kas pseudoinimlikkusest või odava tööjõu vajadusest siia imporditakse.

Kui võtta aluseks seda, et ka Eestist lähevad võõrsile ennekõike noored, haritud ja oskustega inimesed, siis võib eeldada, et sama toimub ka Ukrainas, Nigeerias ja Eritreas — seega siis toimib ka Eesti sealset rahvast sisse vedades moraalselt väga valesti, andes omapoolse hoobi sealsele ühiskonnale ja aidates seal tekkida üha uutel probleemidel, mis tulenevad töökama osa äravoolust.

Eesti valitsus saadab minema omad Kalevipojad, ettevõtjad toovad raha nimel sisse odava tööjõu pagulaslaagritest või Ukrainast, vaestest riikidest lahkujad põhjustavad omakorda oma kodumaa mandumist – kas tõesti keegi ei tunneta, et moraalne värdjalikkus on maailma enda haardesse võtnud?