Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Punane foorituli, Wolti kast ja aafriklasest toidukuller

-
22.07.2021
Punane tuli kehtib ka mustale rassile. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Neljapäeva keskpäev. Vabaduse väljakult tulev mustanahaline Wolti kastiga jalgrattur tuiskab paljude ootajate silme all punase tulega mööda jalakäijate ülekäigurada üle kahe autode sõiduraja, sest autode vähesus võimaldab keelavat tuld eirata.

Rõhk on sõnadel “mustanahaline” ja “Wolt”. Nüüd on vasakliberaalid tagajalgadele tõusnud – see jutt on rassism, eestlased rikuvad liikluseeskirju samamoodi ja hulleminigi.

Jah, rikuvad, aga neeger ei peaks neist eeskuju võtma. Ta on siinmail võõras. Kui ta tahab, et teda omaks võetaks, on kõigi lihtsam tee alustada seadustest kinnipidamisest. Just nii – las eestlased kihutavad, mina ootan rohelist tuld. Neil, kes samuti lubavat foori ootavad, jääb temast hea mulje – korralik inimene see väljamaalane.

Aga see konkreetne aafriklane nii ei teinud – ta kihutas punase tulega üle tee. Tema maine kannatas, veel rohkem aga aafriklaste kogukonna oma – näe, millised nad on, küllap on “rassistidel” õigus, meil omal seaduserikkujaid küllalt, pole vaja neid Aafrikast juurde vedada.

See Wolti neegerkuller tegi karuteene kõigile Eestisse tulnud aafriklastele – ka apoliitiline inimene seostab mustanahalise käitumise kohe välismaalaste lugupidamatusega meie seaduste vastu. Kuna aafriklased on kergelt eristatavad, peaksid just nemad üritama ennast heast küljest näidata. Aga nad ei üritagi.

Bolt ja Wolt oma kullereid seaduste järgimise vajadusest ilmselt ei informeeri – nende firmade tegevus kubiseb seadusrikkumistest, millele on osutanud nii mupo ja politsei kui ka meedia.