Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Putinlased ja natsid on eilne päev, nüüd sildistati EKRE liidrid juba terroristideks

-
29.03.2019
Riigikogu valimised. SDE valimispidu, sotsid.

Tuligi ära – patoloogiline intrigant Mihkel Raud nimetas oma järjekordses “Kolmeraudses” Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liidreid terroristideks.

Võis ju loota, et saate alguses vabandab Raud eelmise saate fopaa pärast Varro Vooglaiu pere ees, kuid selle asemel keeras paheline saatejuht kruvisid veelgi sügavamale.

Kutsudes stuudiosse “luuserid” Hanno Pevkuri Reformierakonnast ja Eiki Nestori sotsidest, alustas ta küsitlust sellega, et nimetas EKRE juhte Mart ja Martin Helmet terroristideks, viidates raadiosaatele, kus Helmed hoiatasid võimaluse eest, et rahvas tuleb tänavatele, kui nendevastane hüsteeria õhutamine jätkub.

“Aga terroristidega läbi ei räägita,” lisas Raud, nautides ilmselgelt enda arvates tabavat võrdlust. Seega viha õhutamine jätkub vastutustundetult ja üha suurematel tuuridel.

Saatekülalised olid seekord küsimustes, mis mõistagi puudutas EKRE-t, ühel meelel ning midagi tarka sealt ei tulnud. Saime vaid teada, et Eiki Nestor ei kuula Mart Helmet, küll aga on ta  valmis igas asendis tema öeldut maha tegema. Hanno Pevkuril polnud ka midagi lisada, nõnda jäi see lõik ajakirjanduslikult Mihkel Raual latialuseks katseks.

Tuletame meelde, et kunagine lootustandev muusik Mihkel Raud on kandieerinud Riigikogusse sotsiaaldemokraatide ridades, kuid ei pidanud poliitikas kuigi kaua vastu ning pages Ameerika Ühendriikidesse.