Reformierakond taandub oma Kremli-meelsetest ettepanekutest: Mihkelson pandi Putini-tanki

Repliik,
- Updated
Illustratiivne seos: Marko Mihkelson abielureferendumi vastu.

Neutraliseerimaks oma avalikult Putini-meelseid ettepanekuid referendumi eelnõule, otsustas Reformierakond Petsebuli Petsebuliga välja ajada, asudes Delfis Marko Mihkelsoni suu läbi koalitsiooni niinimetatud Putini-referendumis süüdistama.

Tegu on haleda katsega tuli Reformierakonna Kremli-meelsuse pealt ära suunata, süüdistades koalitsiooni nii Venemaaga sarnase referendumi korraldamises, väidetavalt idanaabri moodi opositsiooni ahistamises ja isegi tsaariarmee aukoodeksi levitamises.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lühidalt öelduna on Mihkelson kokku kogunud kõik, milles annab valitsusleeri putinismis süüdistada, kuigi kõik nad on stiilis: Putin ei salli geisid, EKRE ka, järelikult on nad sõbrad. Vaid vähe on puudu sellest, et konservatiivne leer hingab Venemaa poolt saabunud külma Putini-õhku.

Reformierakond keeras suure käki kokku, andis Venemaale palju trumpe kätte, rikkus Eesti maine liitlaste silmis, ässitas üles siinsed Venemaaga liitumises unistavad putinivenelased ja tahab nüüd oma supi teiste lürpida jätta, samas kui poliitoravatel on endil VEB Fond kukil ja Venemaa rahapesutaak jalgade küljes lohisemas.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused