Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakonna “surmasööjad” tahavad hoida ainult “lojaalsete” elusid

-
26.10.2021
Valdo Randpere
© Uued Uudised

Kuulsas Harry Potteri saagas on vastikud tegelased, keda kutsutakse surmasööjateks – sellised on ka valitsevas Reformierakonnas.

Esmaspäeval Riigikogus ütles Reformierakonna saadik Valdo Randpere Mart Helmele: “Tänapäeval me teame palju rohkem ja me teame päris kindlasti seda, et vaktsiinid aitavad elusid päästa. Tegelikult, Mart, see, mida sa siit puldist ütlesid ja millele sa üles kutsusid, ükskõik mis koosolekuga ta sarnaneb, partei või mitte, aga see on üleskutse inimestele surema. Mina ei tahaks seda näha. Ma tahaksin, et inimesed vaktsineeriks ennast ja et kõik me elaksime natuke kauem.”

Natsimeelne Randpere soovib inimesi päästa? 11. oktoobri TV3 „Seitsmestes uudistes“, kui mõtteid vahetasid reformierakondlane Valdo Randpere ja isamaalane Urmas Reinsalu, läks jutt  vaktsineerimisvastastele ning siis ütles Randpere mittevaktsineeritute kohta, et „las nad surevad, siis EKRE toetus väheneb“. Urmas Reinsalu nimetas seda avaldust „inimvihkajalikuks“.

Valdo Randpere ja Jürgen Ligi teevad kogu aeg vihkavaid ja põlglikke avaldusi “heidikute” kohta, ei varja pahasoovlikkust nende vastu, aga kui propagandat ja teha, on nad üleöö empaatilised. Nad esindavad fašistlikku joont Reformierakonnas, inimesi, kes on sallivad ja empaatilised ainult oma maailmavaadet jagavate haigete suhtes. Teiste kallal sooviksid nad rakendada repressioone, mis kuuluvad idapoolse maa poliitilisse arsenali.