Reformierakonna “surmasööjad” tahavad hoida ainult “lojaalsete” elusid

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Topeltkodakondsel Valdo Randperel on Eesti saatusest suva.

Kuulsas Harry Potteri saagas on vastikud tegelased, keda kutsutakse surmasööjateks – sellised on ka valitsevas Reformierakonnas.

Esmaspäeval Riigikogus ütles Reformierakonna saadik Valdo Randpere Mart Helmele: “Tänapäeval me teame palju rohkem ja me teame päris kindlasti seda, et vaktsiinid aitavad elusid päästa. Tegelikult, Mart, see, mida sa siit puldist ütlesid ja millele sa üles kutsusid, ükskõik mis koosolekuga ta sarnaneb, partei või mitte, aga see on üleskutse inimestele surema. Mina ei tahaks seda näha. Ma tahaksin, et inimesed vaktsineeriks ennast ja et kõik me elaksime natuke kauem.”

Natsimeelne Randpere soovib inimesi päästa? 11. oktoobri TV3 „Seitsmestes uudistes“, kui mõtteid vahetasid reformierakondlane Valdo Randpere ja isamaalane Urmas Reinsalu, läks jutt  vaktsineerimisvastastele ning siis ütles Randpere mittevaktsineeritute kohta, et „las nad surevad, siis EKRE toetus väheneb“. Urmas Reinsalu nimetas seda avaldust „inimvihkajalikuks“.

Valdo Randpere ja Jürgen Ligi teevad kogu aeg vihkavaid ja põlglikke avaldusi “heidikute” kohta, ei varja pahasoovlikkust nende vastu, aga kui propagandat ja teha, on nad üleöö empaatilised. Nad esindavad fašistlikku joont Reformierakonnas, inimesi, kes on sallivad ja empaatilised ainult oma maailmavaadet jagavate haigete suhtes. Teiste kallal sooviksid nad rakendada repressioone, mis kuuluvad idapoolse maa poliitilisse arsenali.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused