Reformierakonna vana kommar leidis üles algallikad

Repliik,
©Scanpix
Punalipp

Aastatel 1977–1989 Nõukogude Liidu Kommunistlikkusse Parteisse kuulunud endine riigikohtu esimees ja inimõiguste kohtunik Rait Maruste (Reformierakond) süüdistab abielureferendumi soovijaid (konkreetselt Mart Helmet) kommunistliku ja nõukogudeaegse ning praeguse Venemaa ideoloogia ja väärtusruumi omaksvõtmises.

Endine kommunist süüdistab seega kaudselt ka kirikut kommunistliku ideoloogia ja väärtusruumi esindamises, sest kirik toetab ammu enne rahvuskonservatiive abielu ainult ühe mehe ja ühe naise vahelise liiduna, nii nagu see on olnud aastatuhandeid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Maruste järgi aga on see puha sovetism ja kommunism, ju ta siis leidis oma allikad algüles.

Rahvusringhäälingu portaalis avaldatud arvamusloos leiab Maruste, et „kaasaegses Euroopa demokraatias, kus inimesi peetakse võrdseteks ja koheldakse võrdsetena, referendumiga vähemuste õiguste ja vabaduste üle ei otsustata“.

See on puhas vale või pahatahtlikkus, sest plaanitaval referendumil ei hääletatagi vähemuste üle, see referendum on mõeldud ikka kehtiva abielumõiste kinnitamiseks ning puudutab üksnes enamust.

Sest nagu ta ise kirjutab, siis teaduslike uuringute põhjal on LGBT-inimeste osakaal inimpopulatsioonis neli-viis protsenti.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused