REPLIIK: Umbusaldatav Kaja Kallas valetas puldis rahvasaadikutele taas otse näkku

Repliik,
- Updated
©UU
KAJA KALLAS

Praegu Riigikogus umbusaldatav peaminister Kaja Kallas (Reformierakond) jätkab endale omast retoorikat ning peaaegu igale küsimusele vastates kordab mantrana viidet eelmise valitsuse otsustele, andmata enesele aru, et praegu on tema valitsusjuht. Pealegi ei tasu unustada, et Reformierakonna varasem 17 aastat kestnud valitsemine on jätnud oma sügava jälje ja neid Augeiase talle hakkaski eelmine valitsus tühjendama, kuigi päris puhtaks rookimiseks kahest aastast ei piisanud.

Jätkuvalt oma asjatundmatust ülbuse taha varjav, sageli detailides eksiv, rahvaesindajatele sihilikult valetav Kaja Kallas on kõik sisulised argumendid ammu ära raisanud ning veeretab oma jutupunktid niisiis vaid eelmise valitsuse tegevusele, mis ühelt poolt näib halb ja naiivne välja ning teiselt poolt pole edasiviiv.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Selle kohta, kuidas ta küsijatesse ja küsimustesse suhtub, on tänasest tuua ka üks iseloomulik detail, mis näitab, et ta tegeles puldis hoopis muude asjadega. Ühel hetkel märkis ta enne küsimusele vastamist, et tal on saalile oluline teadaanne – Soome asus jalgpalli EMil Venemaa vastu juhtima.

Paraku valetas võhikust peaminister järjekordselt rahvaesindajatele otse näkku. Seis jäi sel hetkel siiski viigiliseks, sest kolmandal minutil löödud väravat ei loetud määrustepäraseks.

Selline on siis meie peaministri tase, kes tavatseb oma suure naabri ja liitlase Soomega suhelda avalike kirjade abil läbi ajakirjanduse ning oma rahvaga Facebooki teel.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused