Rootsi eliit valis kalifaadi, sotsist lödipüks Löfveni vähemusvalitsus tüürib rahvusriigi hukatusse

Repliik,
- Updated
Mošee Rootsis.
©Scanpix
Mošee Rootsis.

Kuigi multikultit ja segarahvastikuga Euroopat propageerivad Postimehe (auväärt traditsioonidega leht, mis peaks hoidma rahvuslikke aateid-toim.märkus) lumehelbekestest kolumnistid Kristiina Baum ja Berit Nuka manavad rahvale pilti Rootsist kui “Põhjala õnneoaasist”, on olukord reaalelus paraku risti vastupidine ja kurb.

Islamirahvastikuga getod, “no-go” tsoonid, põlevad autod, gängid, vägivald, pommid, terrorism  ja naiste/tüdrukute pidev ahistamine sisserännanute poolt, seksuaalkuriteod, mošeed ja kirikutelt ristide eemaldamine. Malmös ei tohi enam jõulegi pidada, üksnes talvepühi. Hull olukord segakoolides, politseinike nappus ja põliselanikkonna pagemine mujale. Sedasama vägivalda on kogetud juba ka eesti inimeste poolt, kes Rootsit külastanud, meenuvad näiteks meie ühe rahvatantsurühma jubedad läbielamised ülemöödunud suvel.

Ise kogesin Rootsi muutumist islamimaaks 2017 aastal Helsingborgi lähistel üht äärelinna hotelli kasutades. Kogu hotelli personal olid mitterootslased, õhtul ja hommikul linnaosas pisut ringi käies selgus, et ka väikestes poodides ja söögikohtades polnud põliselanikest midagi kuulda. Poekesed ise olid juba samuti rohkem idamaised minibazaarid kui euroopa minimarketid, idamaised võõrad kaubad, teistsugune hunnikus paigutus ja lohaka stiiliga moslemitest müüjad. Hommikul aga kaikus üle piirkonna kutse mošeesse palvusele.

Võrreldes Taaniga oli pilt väga kurb. Kui seal on sissesõitnud koondunud enamjaolt Kopenhagenisse, siis väikelinnades püsib veel taanlaste tuntav ülekaal. Ka Legolandi kassades ja atraktsioonidel töötavad taanlased ise, mitte importtööjõud. Taani oli just 2016/2017 asunud immigratsioonivastaseid meetmeid karmistama ja usun, et leiab oma õige tee lõpuks üles. Küll on aga vägagi kahtlane, kas Rootsil üldse ongi enam mingit oma teed, peale alistumise kalifaadi hordidele?

Berit Nuka mõtteavaldustest tuleb välja, et kunagi uhkete rootslaste soov alistuda sisserännanute võimule ja tahtele olevat Rootsi oma tee ja vasakeliidi poolt oma selgroo näitamine. Tule taevas appi ja kellele siis? Eks ikka oma Rootsi Demokraatidele ja muidugi oma rahvale. Sissesõitnute ees aga lastakse püksid maha ning Rootsi naised antakse kiimaliste asüülitaotlejate meelevalda.

Nuka on varmas mängu tooma ka EKRE-t, keda lapsajakirjanik kõhklemata paremäärmuslikuks ja populistlikuks nimetab. Kuidas siis muidu? Oli Postimees varem mis ta oli, aga näib, et Hussari võimu all  on leht totaalselt reaalsusest “ära pööranud”. Kas neiu pole kuulnud sellest, et EKRE programm on üks väga eluterve ning normaalne rahvuslik-konservatiivne dokument, mis vastab täielikult Eesti Põhiseadusele ja sellest tulenevatele nõuetele riigi valitsemisel. Nuka võiks seda vähemalt lugeda.

Kuhu puna-roheline koalitsioon Rootsi tõmbab, seda saame peagi näha, aga vastuseks Nukale ütleks, et anna jumal Eestile armu ja hoia sotsid ning selle tütarpartei Eesti 200 võimust nii kaugel eemal kui võimalik, et nad ei saaks isamaale kahju teha.

Loe lisaks:

Kristiina Baum murrab eestlaste müüte Rootsist: svenssonide riik ei ole kokkuvarisemise äärel

Berit Nuka: Rootsi poliitikutel on selgroogu

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused