Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rudolf Jeeser: peagi meeleavaldust korraldaval Keskerakonnal oli küll aega ja võimu, et elektrihinnad all hoida

-
09.09.2022
Keskerakond on selles hulluses üks organisaatoritest.
© Erki Evestus

EKRE koordinaator Rudolf Jeeser juhib inimeste tähelepanu sellele, et meeleavaldust korraldav Keskerakond tekitas ise või tegi kaasa kõik need protsessid, mis viisid elektrihinna katastroofilise tõusuni.

“Kas keegi saab olla veel suurem populist ja mölakas, kui hetkel on seda Keskerakond?

Erakond, kes oli valitsuses 23. november 2016 – 18. juuli 2022 ja kelle käes oli Eesti majandus- ja taristuministri portfell 23. november 2016 – 3. juuni 2022 (kokku 5 aastat, 6 kuud ja 11 päeva) korraldab 12. septembril 2022 aastal (3 kuud ja 9 päeva peale seda kui nad valitusest välja kukkusid) meeleavalduse kõrgete elektrihindade vastu.

Peab ikka olema juhm, et minna oma tegemata tööd eksponeerima. Jüri Ratas, Kadri Simson ja Taavi Aas, teil oli võimalus oma ametiajal tegeleda sellega, et täna ei oleks inimeste arved mitmekümne kordsed võrreldes 2016. aastaga, Te ei teinud seda!

Millega te tegelesite kõik need aastad? Teie ja kogu Keskerakond on üks osa sellest suurest Rohehullusest, mis teeb Eesti inimesed vaeseks ja peletab tuhanded eestlased välismaale.

Kutsun kõiki inimesi MITTE LIITUMA Keskerakonna meeleavaldusega 12.septembril 2022 aastal. Selle eesmärgiks ei ole mitte Eesti inimeste elu paremaks muutmine, vaid soov tõsta Keskerakonna kehva reitingut.”